It is currently Thu, 2024 03 28 10:47
All times are UTC + 2 hours

del degimo kampo pries cipa

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 2 [ 19 posts ]
Author Message

Offline Egis


Joined: Wed, 2010 07 07 17:18

Posts: 20

PostPosted: Mon, 2010 07 12 14:44   Post subject: del degimo kampo pries cipa   

sveiki, esu c4 cipaves vimotoj, ir kiek is Vitoldo esu girdejes kad dauguma nemoka nustatyti tinkamo degimo kampo, taippat ir tada nuvaziavus sake kad nera labai geras. Dabar ruosiuosi atvaryt cipuot a6 95m 85kw, greitu laiku planuoju ispjaut katalizatoriu, ir degimo kampa nustatyt kad kuo daugiau KW issuktu ant stendo ir nekiltu problemu :) taigi noreciau suzinoti koks jai turi but degimo kampas, kad butu idialus. ka meistrai blogai padaro? zinant koks turi but idialus, galeciau i serviza nuvaziaves prasyt kad butent padarytu toki kokio noriu as.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2010 07 20 8:06   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Egis wrote:
sveiki, esu c4 cipaves vimotoj, ir kiek is Vitoldo esu girdejes kad dauguma nemoka nustatyti tinkamo degimo kampo, taippat ir tada nuvaziavus sake kad nera labai geras. Dabar ruosiuosi atvaryt cipuot a6 95m 85kw, greitu laiku planuoju ispjaut katalizatoriu, ir degimo kampa nustatyt kad kuo daugiau KW issuktu ant stendo ir nekiltu problemu :) taigi noreciau suzinoti koks jai turi but degimo kampas, kad butu idialus. ka meistrai blogai padaro? zinant koks turi but idialus, galeciau i serviza nuvaziaves prasyt kad butent padarytu toki kokio noriu as.



apmokymai mazumele kainuoja :) as tikrai nenoriu apmokinti visu meistru kurie net nezino kaip turi buti pastatytas degimo kampas :) jie zino svarbiausia, kad pasijungti OBD ir paziurejus klaidas kuriu jeigu nera tai pasakyti, kad su varikliu yra viskas gerai, ir tada zmogus vaziuoja pas mane. Atvaziuoja pas mane, o ten degimo kampas pievoj, kuro kiekis pievoj, turbina perpucia, oro matuokle nedasitraukia..... ir kai pasakau. kad asilas dare diagnostika tai zmogus i mane tada ziuri ir sako, " kaip cia gali buti tiek problemu jeigu man VLN ziurejo rimtas meistras ir sake, kad su masina viskas gerai, ir dar 100lt uz diagnostika paeme... " Tai tada persasi mintis, kad masina per VLN-KNS sugebejo sugesti tiek, kiek kitos nesugenda per 50.000km....

jeigu tau yra problemu su degimo kampu, as galiu rekomenduoti savo meistrus kurie tau pastatys taip kaip reikia, bet dabar esu jau piktas ant visu sudmeistriu kurie ima is zmoniu litus ir nieko nepadaro ir tikrai nezadu mokinti uz dyka kaip pastatytas turi buti degimo kampas :) Tikiuosi supratai mane taip kaip kad pats butum mano vietoj :)

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Egis


Joined: Wed, 2010 07 07 17:18

Posts: 20

PostPosted: Tue, 2010 07 20 22:52   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

na praita karta buvau pries cipavaima audi centre, jie sake kad gerai pas juos visi parametrai, na kita galvoju gal jau i diesel serviza varyt kad viska nustatytu. veiksmas Vilniuje.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Wed, 2010 07 21 8:46   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Egis wrote:
na praita karta buvau pries cipavaima audi centre, jie sake kad gerai pas juos visi parametrai, na kita galvoju gal jau i diesel serviza varyt kad viska nustatytu. veiksmas Vilniuje.


vaziuok i Delada Kirtimu gatveje, susirask Lina ir tikrai degimas bus vietoj..

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Deiviss


Joined: Tue, 2005 09 27 13:32

Posts: 10

Location: Kaunas

PostPosted: Wed, 2010 12 08 10:12   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

truputi i archyva lysiu, bet kas kaune galetu taip padaryti? kas galetu paziureti kaip degimas, kuro kiekis ir panasiai?
Gal pats vitoldai uzsemi diagnostika siokia tokia? :)
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2010 12 09 21:48   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Deiviss wrote:
truputi i archyva lysiu, bet kas kaune galetu taip padaryti? kas galetu paziureti kaip degimas, kuro kiekis ir panasiai?
Gal pats vitoldai uzsemi diagnostika siokia tokia? :)


jei kalba eina apie VAG tai taip, galima degima, kuro kieki, geometriju valymas...

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Deiviss


Joined: Tue, 2005 09 27 13:32

Posts: 10

Location: Kaunas

PostPosted: Sun, 2010 12 12 20:01   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

VIMOTA wrote:
Deiviss wrote:
truputi i archyva lysiu, bet kas kaune galetu taip padaryti? kas galetu paziureti kaip degimas, kuro kiekis ir panasiai?
Gal pats vitoldai uzsemi diagnostika siokia tokia? :)


jei kalba eina apie VAG tai taip, galima degima, kuro kieki, geometriju valymas...


O jei eina kalba apie prancuzus, su common rail sistema? pats apsiimtum toki dalyka ar nukreiptum pas zmogu? Dekui uz atsakyma...
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Sun, 2010 12 12 20:46   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Deiviss wrote:
VIMOTA wrote:
Deiviss wrote:
truputi i archyva lysiu, bet kas kaune galetu taip padaryti? kas galetu paziureti kaip degimas, kuro kiekis ir panasiai?
Gal pats vitoldai uzsemi diagnostika siokia tokia? :)


jei kalba eina apie VAG tai taip, galima degima, kuro kieki, geometriju valymas...


O jei eina kalba apie prancuzus, su common rail sistema? pats apsiimtum toki dalyka ar nukreiptum pas zmogu? Dekui uz atsakyma...



kaip taip zmones kartais savo ir kitu laika netaupo... vietoj to kad iskarto parasytu, metus, varikli, kw ir t.t. tai tikrai butu viskas lengviau.
pas CR variklius nei degimas nei kuro kiekis nesireguliuoja taip kaip pas 1.9tdi pvz 66kw arba 81...

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Deiviss


Joined: Tue, 2005 09 27 13:32

Posts: 10

Location: Kaunas

PostPosted: Sun, 2010 12 12 21:46   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Isdalies tu teisus, siaip tai turiu problema butent ant Renault automobilio 1.9dci 79kw 2000-12-... gimimo.
Problema tokia kad kuro suvartojimas yra didelis. Pravazevus 300km vidurkis 10.5ltr/100km vaziuota 70% mieste, 30% uzmiestyje. Vazevimo stilius prilygstamas pencininkui. Todel ir galvoju ar man nevertetu CR sistemos diagnostika tai kokia atlikti ar panasiai?
Neperseniausiai buvau pasiziureti ka rodo per OBD. Klaidu buvo dauk, turbut del akumoliatoriaus atjungimo. Bet paziurejus truputi arciau pastebejo, kad oro srauto matuokle isjunktam varikliui lygtai rodo 8-10 kas sako turetu buti 0. Kitas dalykas sako kad tau truksta slegio, is turbinos truksta apie 0.2bar Ar sie dalykai labai turi dauk itakos kuro suvartojimui?
Matuokle kiek suprantu daro itaka, o turbina kaip? Dekui uz atsakyma, ir sugaista laika jusu.
Jei tema nevietoj Vitoldai, prasom perkelti, Aciu ;)
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2010 12 14 19:33   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Deiviss wrote:
Isdalies tu teisus, siaip tai turiu problema butent ant Renault automobilio 1.9dci 79kw 2000-12-... gimimo.
Problema tokia kad kuro suvartojimas yra didelis. Pravazevus 300km vidurkis 10.5ltr/100km vaziuota 70% mieste, 30% uzmiestyje. Vazevimo stilius prilygstamas pencininkui. Todel ir galvoju ar man nevertetu CR sistemos diagnostika tai kokia atlikti ar panasiai?
Neperseniausiai buvau pasiziureti ka rodo per OBD. Klaidu buvo dauk, turbut del akumoliatoriaus atjungimo. Bet paziurejus truputi arciau pastebejo, kad oro srauto matuokle isjunktam varikliui lygtai rodo 8-10 kas sako turetu buti 0. Kitas dalykas sako kad tau truksta slegio, is turbinos truksta apie 0.2bar Ar sie dalykai labai turi dauk itakos kuro suvartojimui?
Matuokle kiek suprantu daro itaka, o turbina kaip? Dekui uz atsakyma, ir sugaista laika jusu.
Jei tema nevietoj Vitoldai, prasom perkelti, Aciu ;)



nu nzn kokiais cia skaiciais kaz ziurejo, bet dar nemaciau tokio profesionalaus meistro kuris turetu ant tiek mastymo, kad ziuretu parametrus ant uzgesinto variklio.... tai jeigu diagnostika daro ant uzgesinto variklio tai ir kuro sanaudas reikia ziureti ant uzgesinto variklio :oops:

kas del kuro sanaudu tai klausimas toks, o kaip jos buvo vasara ?

kaip pvz mano masina, vasara mieste kurena 9-10ltr, o butent dabar kai toks sniegynas ir saltis lauke -10-16 tai kurena 14.5... tikrai neieskau slieku masinoj kad kurena beveik 15 nes zinau ta masina jau keli metai ir kai tik dings sniegai ir salciai tai vel bus 9...
o patarimas tau, pasiziurek ant uzkurto :idea: :idea: :idea: variklio kai jis pilnai uzsiles pagal skydeli ka per diagnostika rodo variklio temperatura, jeigu nera 90' tai visu pirma visi remontai prasideda nuo termostato.....

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Deiviss


Joined: Tue, 2005 09 27 13:32

Posts: 10

Location: Kaunas

PostPosted: Wed, 2010 12 15 0:02   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Aciu uz atsakyma, na tu turbut mane netiksliai supratai ;) siaip pats suprantu kad jokios diagnostikos kai degimo 0 :)
Paziurejo parametrus ant uzvesto variklio. Ziurejo matuokle mato kad skaiciuoja jinai, uzgesinom varikli, matuokle vistiek rodo kazkokius parametrus, tipo jinai toliau skaiciuoja :)

Siandien buvau nusemes matuokle, isvydau mhm nemalonu toki vaizda, kai visi siuleliai ir visas OSM tepaluota(nuo alsuoklio) pravaliau as ja zinoma su carb. cleaneriu. vaizdas i gera puse tiktai nuejo :) (foto rytoj)
Siaip ir galvoju ar tepalai ne kokie laidininkai? kai tepalas ant siulo yra, gal uztat ir netiksliai OSM ir matuoja? ko pasakoje truksta trupucio slegio? ar tam dauk turejo itakos? Logiskai mastant, srauta matuoja netikslu, gali ir perdauk kuro, ir per mazai duoti ir t.t..

Aciu uz patarima, sito buvau neatkreipes! Kaip ir pas benzininius automobilius, kaip ir pas dyzelius normali variklio temperatura turi buti ~90 laipsniu? ar yra isimciu?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2010 12 16 10:54   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

taip, matuokles principas yra tas, kad siulas nuo temperaturos (oro srauto) keicia varza ir keiciasi itampa ateinanti i variklio kompiuteri taip gaunasi signalas, o jeigu siulas apnestas tepalu tai siulo jautrumas temperaturai susilpneja arba nustoja reaguoti..

taip temperatura turi buti 90 pradedant nuo audi baigiant furom.

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Deiviss


Joined: Tue, 2005 09 27 13:32

Posts: 10

Location: Kaunas

PostPosted: Thu, 2010 12 16 12:27   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Na vis negaliu imesti nuotrauku, bet imesiu kai tik galesiu palyginimui..
Siaip vakar buvau trasoj pramyniau 206km
Vaziuota ant 90km/h, temperatura lauke -12-14, peciukas ijunktas ant puses pajegumo! Buvau vienas, BE jokio krovinio!
Kuro suvartojimas gavosi simtui kilometru 7.9 borto kompas rodo 8! (Iskart padalinau)
Tai yra normalu tokiom salygom ir tokiu greiciu, vartoti tiek kuro?
Galima sakyti kad borto kompas, nemeluoja.. Tai kaip veikia tas borto kompas? pagal ka jis skaiciuoja? Ar ne nuo OSM? ar nuo ko kito? nu man keista, kodel toks kuro suvartojimas? Ypac trasoj... Ar nebuvo Vitoldai tau tokiu klientu kurie skusti kaip as? :lol:
Siaip kas galetu buti kaltas tokioj situacijoj? nuo kurio galo pradeti slieku ieskoti? :D OSM didele itaka turi sanaudom?
Nepyk, kad tave apkraunu tau nerupimais klausimais... Ir atimu tavo laisvo laiko...
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Fri, 2010 12 17 10:02   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Deiviss wrote:
Na vis negaliu imesti nuotrauku, bet imesiu kai tik galesiu palyginimui..
Siaip vakar buvau trasoj pramyniau 206km
Vaziuota ant 90km/h, temperatura lauke -12-14, peciukas ijunktas ant puses pajegumo! Buvau vienas, BE jokio krovinio!
Kuro suvartojimas gavosi simtui kilometru 7.9 borto kompas rodo 8! (Iskart padalinau)
Tai yra normalu tokiom salygom ir tokiu greiciu, vartoti tiek kuro?
Galima sakyti kad borto kompas, nemeluoja.. Tai kaip veikia tas borto kompas? pagal ka jis skaiciuoja? Ar ne nuo OSM? ar nuo ko kito? nu man keista, kodel toks kuro suvartojimas? Ypac trasoj... Ar nebuvo Vitoldai tau tokiu klientu kurie skusti kaip as? :lol:
Siaip kas galetu buti kaltas tokioj situacijoj? nuo kurio galo pradeti slieku ieskoti? :D OSM didele itaka turi sanaudom?
Nepyk, kad tave apkraunu tau nerupimais klausimais... Ir atimu tavo laisvo laiko...



borto kompiuteris rodo tai ka variklio kompiuteris jam liepia rodyti, o variklio kompiuteris skaiciuoja purkstuku trukme pagal kilometraza, greiti ir taip ishskaiciuoja kuro sanaudas...
matuokle ir turbinos slegis turi tame itakos, bet vaziuojant pastoviu 90kmh greiciu per daug tame itakos visi sitie dalykai neturi nes tuo metu slegis turbinos buna vos 0.3-0.5bar ir matuokle ten rodo kapeikas... o kuro sanaudu klausimais buvo nemazai tokiu klausimu, bet programavimas sitoje vietoje ypac tokiam varikliui tikrai nepades... tavo masinai reikia rimtu motoristu, kuriuos galiu rekomenduoti tiek kaune tiek vln, bet masinos kuro sanaudos priklauso nuo bendros bukles po kapotu ir kartais buna taip, kad sukisi 2500lt ir sanaudos nukris per 1.5ltr ir reziume turesi vazineti vos ne 50.000km kad tau ta suma atsipirktu... todel zmones paskaiciuoja kad tiek su masina nevazines ir neinvestuoja i remonta, ir pardave masina kita karta neperka jokiu ten reno, citroen ar pezo, o perka tas kuriu sanaudos buna normalesnes :idea:

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Deiviss


Joined: Tue, 2005 09 27 13:32

Posts: 10

Location: Kaunas

PostPosted: Fri, 2010 12 17 15:50   Post subject: Re: del degimo kampo pries cipa   

Viskas aisku tada, bendrai norejau suzinoti daugiau apie OSM
Dbr neturiu galimybes placiau ziureti i variklio skyriu, ner salygu bet kada bus proga, tikrinsim ziuresim, ieskosim...
Ranku nenuleidziam vartom forumus ir ziurime kokios bedos buna ir t.t :)
O cia fotonuotrauka kure zadejau ideti.
Aciu uz atsakymus, kada reikes kreipsiuosi i jus :)
Image
http://img684.imageshack.us/i/searchres ... sktop.jpg/
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 2 [ 19 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron