It is currently Thu, 2024 03 28 16:47
All times are UTC + 2 hours

1.9 TDI EGR Valve

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 1 [ 15 posts ]
Author Message

Offline dariooshis


User avatar


Joined: Wed, 2010 03 17 0:44

Posts: 6

PostPosted: Fri, 2010 10 22 12:10   Post subject: 1.9 TDI EGR Valve   

Sveiki, turiu problemu su savo EGR'u.. beda ta, kad jis tepaluojasi. Meginau isvalyt ji visa, taciau po kokios savaites vel taskytis pradejo pro dvi skylutes tokias. Auto Audi A4 1.9 TDI PD 85 kw 2000m. Kiek pasidomejau, tokiu atveju jau reiktu keisti visa EGR'a, o sito as visai nenoreciau, nera jis jau toks pygus.. Mano klausimas butu ar galiu megint daryti uzglusinima ir visai panaikinti ta zaliuku ismisla - EGR'a?? Turiu nusiziurejes EGR Delete Kit, kuris atrodo gan tinkamas problemos sprendimas.. tad jei kas bandet uzglusinti savo EGR voztuva, butu malonu suzinoti atsiliepimus apie tai. Ar tiesa, kad saltas variklis uzsyla leciau? Ar kompas nemeta Check Engine klaidos? Aciu uz atsakymus.


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Top Profile 

Offline dariooshis


User avatar


Joined: Wed, 2010 03 17 0:44

Posts: 6

PostPosted: Tue, 2010 10 26 20:10   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

nu tai gal patarsit ka daryt.. glusinant egr'a, tas dvi vakuumines slangeles, kurios valdo egr, tiesiog uzkimst kazkuo ir palikt jas kazkur, ar ka daryt su jom? tikiu, kad daug kas glusinot savo auto egr, tai pasidalinkit nuomonem. Vitoldai, rezk tu savonuomone, uzglusint man ji, ar visgi geriau nusipirkt veikianti ir palikti sistema su egr voztuvu? :)
Top Profile 

Offline -Algirdas-


User avatar


Joined: Wed, 2007 07 25 15:49

Posts: 87

Location: Bunikėliai

PostPosted: Tue, 2010 10 26 20:21   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

uzglusint gali ir be tokiu brangiu nesamoniu kokie yra paveiksleli,

_________________
1998 Audi A4 1.9TDI 81kw
1992 Opel Kadett GSI 2.0 16v 110kw
Top Profile 

Offline dariooshis


User avatar


Joined: Wed, 2010 03 17 0:44

Posts: 6

PostPosted: Tue, 2010 10 26 20:37   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

tai siulytum palkti sena egr vietoj, atjungt ji nuo valdymo, uzglusint anga, kuri eina i ismetimo kolektoriu ir tiek? jis pas mane visas tepalais taskosi is isores, todel as jo ir nenoriu palikti..
Top Profile 

Offline INK


User avatar


Joined: Sat, 2009 12 05 14:31

Posts: 347

PostPosted: Tue, 2010 10 26 20:49   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

paveiksle yra tarpine be angos, tokias dvi ispjauk is nerudijancio plieno ir dekis tuoje vietoje kur egr susijngia su intake koliku ir ten kur ismetimo kolikas, kainuos 5 lt ir viskas veiks, plius uzglusini vakuuma su varztu. As jau 1,5 metu vazineju taip

_________________
B5 1,9TDI + CHIP
VNT15/17 Hybrid, T4 111kw, custom clutch
Result: 142hp and 311nm! 2010-07
11'' pump; DSS Ultime 1; PD 96kW intake; PD gas pump;ceramic clutch; Chip tuning on 08-11
Result: 165 Ag an 383Nm
Lexus LS430 06'
Top Profile 

Offline -Algirdas-


User avatar


Joined: Wed, 2007 07 25 15:49

Posts: 87

Location: Bunikėliai

PostPosted: Wed, 2010 10 27 8:35   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

O man EGR patinka, kai jis veikia masina pastebejau tyliau dirba, greiciau isyla variklis ir ta ekonomija kazkiek jaucias, kai nusipirkau issivaliau db po 40000 issivaliau, vakumus susiziuri ir veikia, tik nesuprantu pro kokia ten skylute bega tepalas pas tave, aisq tavo masina naujesne...pas mane ten jokiu skyluciu nera

_________________
1998 Audi A4 1.9TDI 81kw
1992 Opel Kadett GSI 2.0 16v 110kw
Top Profile 

Offline Strawas


Joined: Tue, 2008 06 03 12:32

Posts: 133

Location: Vilnius

PostPosted: Wed, 2010 10 27 14:15   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

dariooshis wrote:
tai siulytum palkti sena egr vietoj, atjungt ji nuo valdymo, uzglusint anga, kuri eina i ismetimo kolektoriu ir tiek? jis pas mane visas tepalais taskosi is isores, todel as jo ir nenoriu palikti..


nu uzglusinsi EGR, tai pro ji tepalas gal ir nesitaskys, bet visas eis tiesiai i degimo kamera :) EGR gi tepalo negamina :)

_________________
Seat Toledo '95 1.9Tdi 66 kw, +chip, .205 nozzles, custom clutch & cruise control :)
MAF delete, EGR delete, CAT delete. Future: 5th gear mod
Top Profile 

Offline -Algirdas-


User avatar


Joined: Wed, 2007 07 25 15:49

Posts: 87

Location: Bunikėliai

PostPosted: Wed, 2010 10 27 18:03   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

tai gali visai isimt egr o uzglusint, skyles isiurbimo kolektoriuje ir ismetimo, bei vakumine slangute

_________________
1998 Audi A4 1.9TDI 81kw
1992 Opel Kadett GSI 2.0 16v 110kw
Top Profile 

Offline dariooshis


User avatar


Joined: Wed, 2010 03 17 0:44

Posts: 6

PostPosted: Wed, 2010 10 27 22:06   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

sorry, bet ka Algirdas parasei paskutiniame poste tai nieko nesupratau. Aisku Egr tepalo negamina, bet jo kazkiek slangose tai yra.. zodziu tepalais apsipyles egr dazna problema pd varkliams, radau panasu kaip mano apsitepelavusi egr foto:
http://img6.imageshack.us/img6/2665/dsc00347rp.jpg
virsuje yra tokios 2 skylutes, viena is vienos vamzdzio puses, kita is kitos.. tai va pro jas ir eina tepaliukas.. neva kitu forumu, kuriuos skaiciau, tokiu atveju reikia keisti pati egr, nes jis "prakiuro" :lol: , arba dedi toki tiesu vamzdi, kuri parodziau pirmam poste, ir visa kita uzglusint.. esme tame, kad jei as dedu vamzdi as prarandu anti-shudder vozuva (nezinau kaip cia geriau isversti, bet jis gesinant varikli uzdaro sklende ir tokiu budu variklis nesusipurto). Gal dar turit kas kokiu budu kaip geriausiai uzglusinti egr PD varikliams.. Aciu
Top Profile 

Offline Erniuzz


User avatar


Joined: Thu, 2008 06 12 16:37

Posts: 80

Location: Šiauliai

PostPosted: Thu, 2010 10 28 11:35   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

-Algirdas- wrote:
O man EGR patinka, kai jis veikia masina pastebejau tyliau dirba, greiciau isyla variklis ir ta ekonomija kazkiek jaucias, kai nusipirkau issivaliau db po 40000 issivaliau, vakumus susiziuri ir veikia, tik nesuprantu pro kokia ten skylute bega tepalas pas tave, aisq tavo masina naujesne...pas mane ten jokiu skyluciu nera


Taip su egr kazkiek greiciau variklis isyla bet tik dirbdamas ant laisvu, nes tik tada jis atsidares. O kadangi dyzelis labai prastai syla ant laisvu juo reikia vaziuoti beveik "nesildzius" todel ir egr nereikalingas cia. Egr tik ekologijai. Tai nesupratau tu tik egr isvalai ar ir siurbimo kolika bei galvos ertmes? nes ten su laiku vel s*d*s kaupiasi kai egr neuzglusytas.
Top Profile 

Offline -Algirdas-


User avatar


Joined: Wed, 2007 07 25 15:49

Posts: 87

Location: Bunikėliai

PostPosted: Thu, 2010 10 28 21:06   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

praplaunu pati egr su benzinu o ertmes su atsuktuvu pravalau ir viskas, jokiu kolektoriu neimu ir nevalau o kad egr veikia tik ant laisvu tai tu klysti, pasijunk diagnostika ir pasivazinek, o man su egr, kad variklis isiltu iki 87 reikia apie 3km maziau vaziuot. Ir dar pastebejau, kad be egr vaziuojant ramiai 90-100km/h reiki lb ilgai vaziuot kad uzsiltu, vaziuojant didesniu greiciu greiciau uzsyla, o su egr daugmaz vienodai uzsyla ar 90 vaziuoji ar 120

_________________
1998 Audi A4 1.9TDI 81kw
1992 Opel Kadett GSI 2.0 16v 110kw
Top Profile 

Offline Strawas


Joined: Tue, 2008 06 03 12:32

Posts: 133

Location: Vilnius

PostPosted: Fri, 2010 10 29 10:41   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

-Algirdas- wrote:
praplaunu pati egr su benzinu o ertmes su atsuktuvu pravalau ir viskas, jokiu kolektoriu neimu ir nevalau o kad egr veikia tik ant laisvu tai tu klysti, pasijunk diagnostika ir pasivazinek, o man su egr, kad variklis isiltu iki 87 reikia apie 3km maziau vaziuot. Ir dar pastebejau, kad be egr vaziuojant ramiai 90-100km/h reiki lb ilgai vaziuot kad uzsiltu, vaziuojant didesniu greiciu greiciau uzsyla, o su egr daugmaz vienodai uzsyla ar 90 vaziuoji ar 120


tai pas senus 1.9tdi 66-81kw nera ka ten valyt to EGR voztuvo, nes jis stovi sone oro kolektoriaus, o ne pries oro kolektoriu bendroj oro paemimo slangoj, kaip pas tdi PD variklius. Jis ten tik suodziu mikroniniu sluoksniu apsinesa, islavai, viskas blizga, pravaziuoji kelis km ir vel pasidengia suodziais ir viskas, jis veikia kuo puikiausiai (nu nebent jau tepala is oro kolektoriaus siaubingai varytu).Bet va, kad kolektoriaus nevalai, tai garantuoju kad pas tave jis atrodo baisiai :) (neleidzia jau forumas ikelt svieziai valyto koliko foto).

Erniuzz, o tu gal ir galvos angas valei kada ir kokiu budu, nes neisivaizduoju kaip kitaip isvalyt nenuemus galvos.

_________________
Seat Toledo '95 1.9Tdi 66 kw, +chip, .205 nozzles, custom clutch & cruise control :)
MAF delete, EGR delete, CAT delete. Future: 5th gear mod
Top Profile 

Offline dariooshis


User avatar


Joined: Wed, 2010 03 17 0:44

Posts: 6

PostPosted: Tue, 2010 11 09 20:25   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

nu zodziu uzglusinau as ta EGR, idejau vietoj seno egr toki vamzdeli, kuris parodytas pirmoj nuotraukoj. Kolkas skirtumo jokio nepajauciau, tik reikes dar isiurbimo kolektoriu issivalyti. Senajam EGR tikriausiai tokia diafragma trukus, dazna PD beda, laiko turint reiketu issiardyti, paziuresiu kas ten per sudetis to EGR :P
Top Profile 

Offline herounique


Joined: Thu, 2010 05 20 20:56

Posts: 7

PostPosted: Fri, 2011 05 06 2:34   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

:lol: EGR foto tai yra maniske :) tepala leidzia ir iki siol dar nzn ar glusinti ta EGR ar pirkti kita :S nors ir brangus, bet daug kas sako , kad PD varykliams negalima glusinti del kazkotais tik nzn del ko neisiaiskinau, o tau tepala nebevaro ? man atrodo , kad neturi reiksmes tas glusinimas , vien del to , kad ERG tepalo negamina juk , o jis iseina pro skilutes man rodos tam , kad nepatektu tepalas i degimo kamera , nes pasekmes tokios , kad nebesustabdysi motoro.. o tepalas tikriausiai eina is turbos :|
Top Profile 

Offline dariooshis


User avatar


Joined: Wed, 2010 03 17 0:44

Posts: 6

PostPosted: Fri, 2011 05 20 22:31   Post subject: Re: 1.9 TDI EGR Valve   

Jei tepalas iseina pro tas skylutes, tai zinok, kad tavo EGR nefunkcionuoja kaip turetu, nes kaip ir minejau, plysta ten tokia diafragma viduj, ko pasekoje sklende nebeveiksto. Nu jau puse metu vazineju taip ir jokiu bedu kolkas, tepalo nebevaro, nes neber pro kur. Vienintelis minusas, kad isemus EGR, nebera anti-shudder voztuvo pas mane. tas tepalas tikriausiai kad is turbos ir eina, bet manau pas kiekviena TDI atrasi tepaliuko intercoolerio vamzdyne.
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 1 [ 15 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron