It is currently Thu, 2024 03 28 12:30
All times are UTC + 2 hours

3000gt stealth

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Author Message

Offline tbeast


Joined: Mon, 2004 11 15 19:02

Posts: 3

PostPosted: Mon, 2004 11 15 19:25   Post subject: 3000gt stealth   

stock 3S turi td04 turbas. noriu uzsimaut td05. Reikia keist headersus ir 02 housingus. Masina ne lietuvoj. Jei atsiusciau senus, gal pagal juos eitu padaryt naujus? Na bet tas mazai tiketina ...:(
Tai gal yra 3000gt savininku, kurie noretu atvaziuot i dirbtuves ir pasidaryt visa tai. Ziema juk pats geriausias laikas tam, sutikciau padengt trecdali islaidu. :)
Top Profile 

Offline Ramunas


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 474

Location: Kaunas

PostPosted: Mon, 2004 11 15 21:37   Post subject:    

:wink:
Perskaiciau tavo teksta , tai taip ir nesupratau ar tu cia siulai kam nors keisti ar ieshkai kad tau pakeistu ??? :idea:
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Mon, 2004 11 15 23:46   Post subject: Re: 3000gt stealth   

gal geriau po viena klausima pradziai... ;)

Viskas imanoma, tik zinai pagalvot galima ar kartais verta ;)....



tbeast wrote:
stock 3S turi td04 turbas. noriu uzsimaut td05. Reikia keist headersus ir 02 housingus. Masina ne lietuvoj. Jei atsiusciau senus, gal pagal juos eitu padaryt naujus? Na bet tas mazai tiketina ...:(
Tai gal yra 3000gt savininku, kurie noretu atvaziuot i dirbtuves ir pasidaryt visa tai. Ziema juk pats geriausias laikas tam, sutikciau padengt trecdali islaidu. :)
Top Profile 

Offline tbeast


Joined: Mon, 2004 11 15 19:02

Posts: 3

PostPosted: Tue, 2004 11 16 0:23   Post subject: Re: 3000gt stealth   

jeigu Vitoldas galetu tai padaryt be masinos tai viskas ok, jei jam reikia masinos, tai as ieskau zmogaus, kuris tai noretu pasidaryt ant savo masinos ir as dar duociau susitarta pinigu suma jam, kad jis tai daro. Tuomet jau reiktu dvieju komplektu, vieno jam ir kito man.
Man regis tai daryt apsimoka, galios isgaut galima is didesniu turbu daugiau, na nebent Vimota pasiulys kazka kitaip.
beje, norejau idet foto, kad aiskiau butu apie ka kalba, bet neisiena kotais...


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2004 11 16 0:28   Post subject: Re: 3000gt stealth   

na neturiu kada ieshkoti kiek toks kit'as kainuoja kur apatinej fotkej??? Sheip kiek matau tai jis blizgutis, tai turetu buti nebrangus ir daryti jo neapsimokes ;)... nes Tania-Wania ten uz 5$ visa menesi virina :D:D:D:D....


tbeast wrote:
jeigu Vitoldas galetu tai padaryt be masinos tai viskas ok, jei jam reikia masinos, tai as ieskau zmogaus, kuris tai noretu pasidaryt ant savo masinos ir as dar duociau susitarta pinigu suma jam, kad jis tai daro. Tuomet jau reiktu dvieju komplektu, vieno jam ir kito man.
Man regis tai daryt apsimoka, galios isgaut galima is didesniu turbu daugiau, na nebent Vimota pasiulys kazka kitaip.
beje, norejau idet foto, kad aiskiau butu apie ka kalba, bet neisiena kotais...
Top Profile 

Offline tbeast


Joined: Mon, 2004 11 15 19:02

Posts: 3

PostPosted: Tue, 2004 11 16 22:26   Post subject: Re: 3000gt stealth   

[quote="VIMOTA"]na neturiu kada ieshkoti kiek toks kit'as kainuoja kur apatinej fotkej??? Sheip kiek matau tai jis blizgutis, tai turetu buti nebrangus ir daryti jo neapsimokes ;)... nes Tania-Wania ten uz 5$ visa menesi virina :D:D:D:D....

vimota, as sutikciau sumoket $700, jei tu man tuos 4 gelezus islankstytum(2monifoldai+2 02 housingai), man jie gali ir neblizget, tik proba va dar galetum EGT idet ir viskas. As tau atsiusciau savo senus + turbas, prie kuriu turetum pritaikyt... galiu moket i prieki...
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 1 [ 6 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 2 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron