It is currently Fri, 2024 03 29 9:54
All times are UTC + 2 hours

Vitoldui

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 2 of 2 [ 26 posts ]
Author Message

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Wed, 2004 12 01 15:39   Post subject:    

"atlaikyti" reiskia ka:"nesubyreti i gabalus" ar "nepraslysti"? Yra(NEGALI NEBUTI) o***jennas skirtumas tarp to koki apkrovima tu matuoji ant volu ir to, ka mato sankaba raudama is vietos ant > 4 krpm. Yra o***jennas skirtumas sankabai, ta 250 hp nitruske susauni ant 50 km/h ar susauni ant 150 km/h. Ar as vel cia labai nesamones sneku? :shock: :? :lol:
Top Profile 

Offline type-r

Site Admin


Joined: Sun, 2004 03 21 18:45

Posts: 49

Location: Kaunas

PostPosted: Thu, 2004 12 02 10:18   Post subject:    

audrius wrote:
"atlaikyti" reiskia ka:"nesubyreti i gabalus" ar "nepraslysti"? Yra(NEGALI NEBUTI) o***jennas skirtumas tarp to koki apkrovima tu matuoji ant volu ir to, ka mato sankaba raudama is vietos ant > 4 krpm. Yra o***jennas skirtumas sankabai, ta 250 hp nitruske susauni ant 50 km/h ar susauni ant 150 km/h. Ar as vel cia labai nesamones sneku? :shock: :? :lol:


nu as galiu pasakyt kad saudziau nitrushke ir ant 50 ir 100 ir 150 ir 200 ir nebuvo nei karto kad praslystu.....

_________________
Honda RR Honda Integra Type-R
Top Profile 

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Thu, 2004 12 02 13:57   Post subject:    

Is ko tu sprendi slysta ar ne?
Top Profile 

Offline type-r

Site Admin


Joined: Sun, 2004 03 21 18:45

Posts: 49

Location: Kaunas

PostPosted: Thu, 2004 12 02 14:56   Post subject:    

audrius wrote:
Is ko tu sprendi slysta ar ne?


na per puse metu isvariau apie 50 kg nitrushkes ir jokio pasikeitimo nepastebejau sankabos veiksme o siaip tai variklis isimtas tuoj pamatysim kaip ji ten atrodo inreal, o smugi tai gaudavo gera pas mane prie 6000 rpm ipusdavo per 500 apsuku +200 Ag

_________________
Honda RR Honda Integra Type-R
Top Profile 

Offline Sabelijus


Joined: Thu, 2004 08 12 19:28

Posts: 109

Location: Klaipeda

PostPosted: Thu, 2004 12 02 20:16   Post subject:    

gra: Tai gal tada man paaiskink kuo kompresorius nuo turbinos skiriasi;nesakau kad jie tas pat,tiesiog taip gavos kad iki galo nezinau ju skirtumu:wink:
Top Profile 

Offline DARZAS


Joined: Mon, 2004 03 22 18:42

Posts: 29

Location: Vilnius

PostPosted: Thu, 2004 12 02 21:41   Post subject:    

Gali cia pasiziureti, ko tau reikes norint uzsideti g60 kompresoriu http://www.orz-motorsport.com/16VG60%20engine.html
Top Profile 

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Fri, 2004 12 03 9:01   Post subject:    

Gerai, integra, bet tu nematuodamas laiko sankabos praslydimo neivertinsi. Jeigu zmones vaziuoja 1/4 su standartine sankaba, paskui dedasi keramikine ir laikas iskart gereja, ka tai gali reiksti? Aisku, ta sankaba netraska, nu, gal biski pasmirda(jei turi uosle, aisku:D) Bet tu nematai kiek jinai prasisukineja, kol tau nenusidrozia iki galo ir nepasimato ant tachometro. Vitoldas sako, kad jinai laiko triguba apkrovima. Tai cia reskia kad jinai neislaksto i gabalus. Supratau. Mano dabar ziniom(cia dirba zmones po daug metu su dezem) tai cia pilna atveju, kai nusukineja pusasius, granatas, buna kad sankaba pakeicia i nauja ir po savaites atvaro su nuplesta nafig, ir visa tai su paprastais varikliais, be jokiu nitruskiu. Nu matai, musu patirtis skirtinga - man luzta, o jums neluzta, nors ten tu arkliu tipo *ujeva tuchia. Todel man ir atrodo keistai tokie pareiskimai, ka padarysi. Nieko asmenisko. :wink:
Top Profile 

Offline type-r

Site Admin


Joined: Sun, 2004 03 21 18:45

Posts: 49

Location: Kaunas

PostPosted: Fri, 2004 12 03 10:13   Post subject:    

audrius wrote:
Gerai, integra, bet tu nematuodamas laiko sankabos praslydimo neivertinsi. Jeigu zmones vaziuoja 1/4 su standartine sankaba, paskui dedasi keramikine ir laikas iskart gereja, ka tai gali reiksti? Aisku, ta sankaba netraska, nu, gal biski pasmirda(jei turi uosle, aisku:D) Bet tu nematai kiek jinai prasisukineja, kol tau nenusidrozia iki galo ir nepasimato ant tachometro. Vitoldas sako, kad jinai laiko triguba apkrovima. Tai cia reskia kad jinai neislaksto i gabalus. Supratau. Mano dabar ziniom(cia dirba zmones po daug metu su dezem) tai cia pilna atveju, kai nusukineja pusasius, granatas, buna kad sankaba pakeicia i nauja ir po savaites atvaro su nuplesta nafig, ir visa tai su paprastais varikliais, be jokiu nitruskiu. Nu matai, musu patirtis skirtinga - man luzta, o jums neluzta, nors ten tu arkliu tipo *ujeva tuchia. Todel man ir atrodo keistai tokie pareiskimai, ka padarysi. Nieko asmenisko. :wink:


no offence irgi ;) bet manau noredamas gali sulauzyti viska kaip kad as irgi sulauziau rukloje pati diskatoriu ne dikelis o visas met. diskas luzo.... bet tai buvo mano pacio klaida su begiais..... ;)

_________________
Honda RR Honda Integra Type-R
Top Profile 

Offline gra


Joined: Wed, 2004 03 24 6:54

Posts: 16

Location: vilnius

PostPosted: Fri, 2004 12 03 16:20   Post subject:    

Sabelijau cia yra linkas kur viskas puikiai aprasyta
http://www.tuning-mag.ru/Index/articles ... ndex.shtml

del sankabu tai visur pasitaiko isimciu bet perkant sudinas dalys tai joks stebuklas!!!
Top Profile 

Offline Sabelijus


Joined: Thu, 2004 08 12 19:28

Posts: 109

Location: Klaipeda

PostPosted: Thu, 2004 12 09 21:24   Post subject:    

audriau:kaip supratau tu is klp?jei nieko pries noreciau sukontaktuoti su tavim,bo ziuriu irgi kazkiek tuo debilu sportu uzsiimineji,tai jei yr noro pasipliurpt prasinesk kaip nors ar kaip; :wink:
Top Profile 

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Mon, 2004 12 13 10:30   Post subject:    

ziurek privata.
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 2 of 2 [ 26 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron