It is currently Thu, 2024 03 28 15:25
All times are UTC + 2 hours

Vimotai

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 1 [ 12 posts ]
Author Message

Offline Grysha


Joined: Mon, 2005 01 03 15:21

Posts: 5

Location: kaunas

PostPosted: Mon, 2005 01 03 15:35   Post subject: Vimotai   

Gerb Vimota. Noreciau pasiteirauti ka butu galima isspausti is audi a4 1.8t 96m. islaidoms galeciau skirti 7-8 tukst. eur. grynai i varikli.Noreciau suzinot bent apytixliai kokie darbai butu atlikinejami ir apytixle galios padlage.Dabar sedi kazku 146 ag.

_________________
gotta milk?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Mon, 2005 01 03 17:45   Post subject: Re: Vimotai   

Sveikas,

Koks variklio kodas ???


Grysha wrote:
Gerb Vimota. Noreciau pasiteirauti ka butu galima isspausti is audi a4 1.8t 96m. islaidoms galeciau skirti 7-8 tukst. eur. grynai i varikli.Noreciau suzinot bent apytixliai kokie darbai butu atlikinejami ir apytixle galios padlage.Dabar sedi kazku 146 ag.
Top Profile 

Offline Grysha


Joined: Mon, 2005 01 03 15:21

Posts: 5

Location: kaunas

PostPosted: Mon, 2005 01 03 19:51   Post subject:    

aWM berods...

_________________
gotta milk?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2005 01 06 23:18   Post subject: Re: Vimotai   

7900EUR 400-450ag, butu pakeista variklio apacia ir padarytas turbo komplektas kuris galetu sukurti toki galinguma. Nerudijancio plieno ishmetimo sistema. Beto butu 4 davikliai salone dar prie to pacio ;).
Dar reikes sankabos, bet ji apie 600$ kainuoja.

Jei tikrai domina tada smulkiau ishdestysiu.




Grysha wrote:
Gerb Vimota. Noreciau pasiteirauti ka butu galima isspausti is audi a4 1.8t 96m. islaidoms galeciau skirti 7-8 tukst. eur. grynai i varikli.Noreciau suzinot bent apytixliai kokie darbai butu atlikinejami ir apytixle galios padlage.Dabar sedi kazku 146 ag.
Top Profile 

Offline Grysha


Joined: Mon, 2005 01 03 15:21

Posts: 5

Location: kaunas

PostPosted: Fri, 2005 01 07 23:23   Post subject:    

Hmm. 400-450 ag cia jau maximumas? Nrbus uz toki kieki arkliu dviga per daug "isprievartautas"? Kaip su resursu? Ar ne per sunku 1.8 turbuj isnest tokias apkrovas ? Neslepsiu esu megejas pagrest.Ar pakankamai atsparus variklis bus mane labiausiai dominantis klausimas.

P.P. as labai rimtai susidomejes tik pries ko nors imantis noriu susirinkt kuo daugiau informacijos ir suzinot visus + ir -.

_________________
gotta milk?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Mon, 2005 01 10 16:08   Post subject:    

Sveikas,

Ne, cia tikrai ne maximumas, protingas maximumas yra apie 550-600ag, bet pinigu prasme tai jau butu apie 15000eur.

Kas del resurso, tai toj sumoj butu tau sudeta apacia tokia tai: nauji kaltiniai stumokliai, svaistikliai kurie tikrai atlaikys ta galinguma, beto butu padarytas kap.remontas, tai del resurso manau spersk pats.

O kad megsti spausti gaza ir megsti pagrezti tai cia tik shaunu, nes kitaip kam visa tai daryti ???? ;)
Bet suprask, kad kai 146ag yra prie 6000rpm ir 220Nm prie 3800rpm tai yra viena bet kai yra 500Nm prie 4000 ir 400ag prie 7000 tai yra visai kas kita ir tas pagrezimas gaunasi savotishkas, kad tu net ketvirtu begiu turesi daug adrenalino gerai greziant jei pas tave 2wd nes guoline turbina kuri butu sitame turbo komplekte daro savo ;). Beto pamirshai pamineti ar pas tave 4wd ar 2wd tai tuomet parinkciau turbina pagal tai, o beto kiek % km ir laiko pravaziuoji mieste ir uzmiestyje, ir beto kur tu su ja zadi vaziuot? Drage ar sau malonumui gatvej?

Kas del + ir - tai nezinau kaip tau cia ir ka pasakyti, :wink: sheip tai paprastai malonumas kuri gauni vaziuojant t.y. dinamika ir yra visas +, o minusas sakyciau tame galbut, kad spaudziant dugnais tai kuro sanaudos ant ~400ag variklio bus apie 25-30ltr/100km, bet nemanau kad tu visus 100km mieste ir greziosi, nes gyvybe paciam turetu buti svarbiau uz viska ;) ir beto tuomet jau ne kuro sanaudos sudarys pagrindines ishlaidas, o tik vis dazniau pastebesi kaip policija prisiperka vis naujesniu , grazesniu ir galingesniu mashinu :lol: :lol: :lol: , juokauju aisku gi, bet esme supratai manau ;).

Tai tiek ziniu, duok zinoti apie 4wd ar 2wd ir jei rimtai nori pakalbeti tai manau uzsukt turi cia pas mus ir viska pakalbesim ;)

Vitoldas

Grysha wrote:
Hmm. 400-450 ag cia jau maximumas? Nrbus uz toki kieki arkliu dviga per daug "isprievartautas"? Kaip su resursu? Ar ne per sunku 1.8 turbuj isnest tokias apkrovas ? Neslepsiu esu megejas pagrest. Ar pakankamai atsparus variklis bus mane labiausiai dominantis klausimas.

P.P. as labai rimtai susidomejes tik pries ko nors imantis noriu susirinkt kuo daugiau informacijos ir suzinot visus + ir -.
Top Profile 

Offline Grysha


Joined: Mon, 2005 01 03 15:21

Posts: 5

Location: kaunas

PostPosted: Wed, 2005 01 12 1:01   Post subject:    

Aisq. Gaila bet 2WD :cry: nesugebejau gaut kvatrinio...o taip norejos...prabegus 85 stukas berods.uzlaikyta vienu zodziu.Viskas blizga kaip katino kiausai :wink: Realiai su ja vazinet tik for fun planuoju ir i dragus-aisku ne prof. , bet kad nebutu jau baisu su bulke statyt :wink: .Mano galva jei daryt toki daigta, tai su juo kasdien draskytis yra kvaila, Be to kasdienai as auto turiu.Seip as didele laiko dali praleidziu uzsienyje.Kai bunu marijos zemej tai Kn-aftastrada-Vln.Na nebent su reikalais kur reik...Dar vienas mane dominantis dalykas...Kiek apytiksliai uztruktu pats projektas ir darbai? Oja kaip visko dar daug noretusi :x bet kaip ir daugumamusu turiu ribota fonda.Dar pabandysiu parinkt is kampu :) gal kas gausis, bet cia dar klaustukas, butu gerai dar 2-3 gabaliukus eur pyskiu surinkt...Vos nepamirsau vieno svarbaus dalyko.Kas del stabdziu sistemos? su vaziuokle tai viskas aisku ka reiks daryt, o va del stabdziu pamasciau...pagal mane reiktu keist i rimtesnius, nes gamykliniai manau nebeatitiks poreikiu.Ar taip? Ir aisku domintu apytiksle kaina.Tai va.Manau tai viskas ka noreciau suzinot.

_________________
gotta milk?
Top Profile 

Offline dalius


Joined: Mon, 2004 12 20 18:52

Posts: 296

Location: kaunas & E10

PostPosted: Wed, 2005 01 12 1:32   Post subject:    

nepamirsk ir greicio dezes nes gali griet pabirt.nes ji buvo suprojaktuota standartui o ne 500ag.pusasiai ir visa kita
Top Profile 

Offline Ramunas


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 474

Location: Kaunas

PostPosted: Wed, 2005 01 12 11:37   Post subject:    

:wink:
Ant 2WD mashinos tau uzteks ir 300Ag ;)
O pusashiai ir deze toki galinguma tikrai laikys :idea:
Beje kad ir su 300 kiekviena diena nepavazinesi , ish pradziu gal kokia savaite , paskui uzteks i savaite pora dienu ir norisi , ramesnes mashinos su kuria gali ramiai vazineti :wink:
Gera mintis pas tave del stabdziu , nes nuo to ir reik pradet preish darant rimciau ka ors su varikliu :!:
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Wed, 2005 01 12 15:32   Post subject:    

na kad 2wd tai ateiti isidesi blokiruote ir bus tikrai neblogai. Aisku drage su bus gerokai sunkiau nei su 4wd, bet manau kad i draga su 4wd vaziuot zmogus apsisprendzia kai nori lengviausiu budu pasiekti tiksla, o 2wd reikalauja daugiau kojos profesionalumo ;).

Kas del mashinos paskirties tai supratau, reiks pamastyti kaip cia rasti optimalu varianta, beto reiks kai atvaziuosi pasivazinet su tavim paziureti koki vairavimo stiliu turi ir kad man but lengviau zinoti i ka orientuotis kad varikli pritaikyti pagal tave, nes kiekvienas turi savo poziuri i mashnos vaziavima, vienas nori apsuku, kitas nori apacios nerealios, o kai pasivazinesim ir man bus viskas aisku ;).

Kas del to kiek uztruks, tai gali tai buti iki 2men. Pradejus sausio gale, kovo gale turetum jau, padaryta apkatke ir viskas priderinta. Kodel sakau kad ' padaryta apkatke ' todel kad kai as darau motora tai as tik vienas zinau kaip jam daryti apkatke ir ka stebeti apkatkes metu... ;), kad butu atvaziuoji pasiima mashina ir nesuki sau galvos del kas ten kaip ir kada ta ir ana... ;)

Del stabdziu manau galima bus visko eigoj paderinti, paieshkoti ka gal pritaikyt pavyktu nuo didesnes klases A. Zinau, kad vienas pazystamas ant Coupe uzsidejo lygtai A8 suportus su diskais, ir tikrai nesigaus papildomi 2t eur ;)



O del vaziuokles tai pats zinai ;), kietesne, zemesne, nauji geri amort, reguliuojamos spyr ir viskas ;)

O del dezes tai nemanau kad ji pabir turetu, nes jei nepabyra 4wd su tiek ag tai 2wd juolab, kas beko sankabos reiks ;), nors galeciau padaryti savo metodo sankaba kuri aisku gaunasi geroaki pigesne, bet kolkas 300-400AG ribas laiko, kas del daugiau tai nebuvo tokiu auto ;)...




Grysha wrote:
Aisq. Gaila bet 2WD :cry: nesugebejau gaut kvatrinio...o taip norejos...prabegus 85 stukas berods.uzlaikyta vienu zodziu.Viskas blizga kaip katino kiausai :wink: Realiai su ja vazinet tik for fun planuoju ir i dragus-aisku ne prof. , bet kad nebutu jau baisu su bulke statyt :wink: .Mano galva jei daryt toki daigta, tai su juo kasdien draskytis yra kvaila, Be to kasdienai as auto turiu.Seip as didele laiko dali praleidziu uzsienyje.Kai bunu marijos zemej tai Kn-aftastrada-Vln.Na nebent su reikalais kur reik...Dar vienas mane dominantis dalykas...Kiek apytiksliai uztruktu pats projektas ir darbai? Oja kaip visko dar daug noretusi :x bet kaip ir daugumamusu turiu ribota fonda.Dar pabandysiu parinkt is kampu :) gal kas gausis, bet cia dar klaustukas, butu gerai dar 2-3 gabaliukus eur pyskiu surinkt...Vos nepamirsau vieno svarbaus dalyko.Kas del stabdziu sistemos? su vaziuokle tai viskas aisku ka reiks daryt, o va del stabdziu pamasciau...pagal mane reiktu keist i rimtesnius, nes gamykliniai manau nebeatitiks poreikiu.Ar taip? Ir aisku domintu apytiksle kaina.Tai va.Manau tai viskas ka noreciau suzinot.
Top Profile 

Offline Grysha


Joined: Mon, 2005 01 03 15:21

Posts: 5

Location: kaunas

PostPosted: Wed, 2005 01 12 23:18   Post subject:    

Aga.Tai tvarkoj.Tai, mano manymu, kazkur sausio pabaigoj- vasario pradzioj ir susitiktume, aptartume kas kaip ir koks variantas geriausiai tiktu mano sitiems misriems norams :wink:.Reik aptart viska is pagrindu...Noretusi iki oficialaus pavasario padaryt ta auto, bet blyn kaip nera laiko, visur reik ir niekur nespeju, tiek daug reikalu :x Jei rasiu laisvesne minute tai uzsuxiu siom dienom pakalbet kas kaip.OK.

_________________
gotta milk?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2005 01 13 9:02   Post subject:    

ok! ;)
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 1 [ 12 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron