It is currently Fri, 2024 03 29 2:44
All times are UTC + 2 hours

guoline turbina

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Author Message

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Thu, 2005 01 20 22:29   Post subject:    

is tos pacios dideles pagarbos nutylesiu ir as tuos klausimus :lol: Tik kyla is karto itarimas apie svarbiu detaliu nedapasakojima. Bet tas yra suprantama :wink: 30% arklienos vien pakeitus guoliuka...Respekt!!!!! :lol:
Top Profile 

Offline spade


Joined: Mon, 2004 03 22 8:48

Posts: 215

Location: Vilnius, Lithuania, Europe, Earth

PostPosted: Fri, 2005 01 21 8:18   Post subject:    

VIMOTA wrote:
As pasakiau is patirties, taip kad :twisted:
Oj Vitoldai... Kad ish patirties - tai ash labai tikiu. Tik bijau kad tu nelabai teisingai traktuoji ta savo patirti.

Quote:
o del tavo klausimo spade "kiek bus ... " manau, kad toks pats arba panashus galingumas kaip su T25 prie 0.75bar....
Konkrechiu atveju buvo 183 Ag.
Jei paemus ta pati CA18DET su vienodais modais prie 1 bar, tai su T25 bus ~200 Ag, o su T28 - ~270Ag. T.y. 70 Ag skirtumas. Bet tas skirtumas yra del turbinu dydzio, o ne guoliu ar pan (abi turbinos paprastos).

Vaziuojam toliau. Jei paimsim dvi vienodas turbinas, tarkim T3/4, bet viena su guoliais, kita be ju - galios skirtumo arba ishvis nebus arba bus mizernas.

Nepaisant to ash linkes tiketi tavo tuo teiginiu:
Quote:
Ant Hondos su T3/T4 215ag prie 7trpm su GT28 guoline turbina prie 7t yra 320ag
BET, shitas visas galios pliusas niekuo nesisieja su tuo ar turbinoje guoliai ar ivore.

Tai siejasi tik su kompresoriaus ir turbinos sparnuotem. Garetto GT ballistic serija yra most progresive sh*t on the market butent del to kad jose naudojamos pachios moderniausios sparnuotes. T2, T3, T4 sparnuochiu dizainas ateina bene ish 6-7 deshimtmechio, kai tuo tarpu GT kurtos 9-10 desimtmety.

GT28 turi toki pliusa priesh T3/4 ne del to, kad joje yra guoliai, o del to, kad jos kompresorius (ir matyt turbina irgi) yra didesnis. Didesnis ne fiziniu ishmatavimu prasme (itariu, kad fizishkai T4 sparnuote turetu but gabalu didesne), o didesnis pagal savo "oro pumpavimo pajegumus".

Thats it.

Ramunas wrote:
Nooo jau cia "spade" ir dejai :lol:
Ka cia galvoji ekstrasensu forumas :idea:
Klausimas juk ne tau ir buvo. Zmogui, kuris su turbininiais varikliais dirbes, neturetu reiket ekstrasensoriniu sugebejimu. Matai, Vitoldas tai suprato, ka turiu omeniu :wink:

_________________
WRXwagon [4sale]
DelSolZ6 Blueberry Bee project
www.per4m.lt
Top Profile 

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Fri, 2005 01 21 9:14   Post subject:    

Dabar specialiai neieskosiu, bet kaina analogisku ismatavimu guoline ir paprasta skiriasi du kartus, ar ne? GT guoline bus ant 1.5 - 2 tukstanciu litu brangesne kaip minimum. Ten ju yra R, RS as nesigilinu, bet vidurkis kainu skirtumo turbut bus toks. Ja pakeitus viska reik permapinti, ar ne?Todel bus dar plius 500 tarkim.
Todel ja keisti i guoline Vitoldui apsimoka, o man - ne.Nes man tai kainuos daug, o i rezultata as ziuriu skeptiskai. Be reikalo mokiausi fizikos, taip atima tikejima stebuklais, kad net nesmagu prisipazinti. :lol:
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Fri, 2005 01 21 10:49   Post subject:    

Tavo giliam isitikinimui paneigti galiu pasakyti audriau, kad as is sito darbop ka darau didelio verslo nedarau, ir todel ar nuo T3/T4 ar nuo guolines uzdirbu tiek pat arba nuo guolines darmaziau nes ji yra ir taip brangi ir zmogui (Lietuviui) sunku ja ipirkti. O guoline siulau todel kad zinau ka siulau, nes sh*** daugiau nenoriu ciupineti rankose ir ta logika kad $ tai ne rezutlatas man kazkaip jau senai taip neatrodo, bet mananu tu kai susidursi savo rankom tai tada pamatysi pats ;)




audrius wrote:
Dabar specialiai neieskosiu, bet kaina analogisku ismatavimu guoline ir paprasta skiriasi du kartus, ar ne? GT guoline bus ant 1.5 - 2 tukstanciu litu brangesne kaip minimum. Ten ju yra R, RS as nesigilinu, bet vidurkis kainu skirtumo turbut bus toks. Ja pakeitus viska reik permapinti, ar ne?Todel bus dar plius 500 tarkim.
Todel ja keisti i guoline Vitoldui apsimoka, o man - ne.Nes man tai kainuos daug, o i rezultata as ziuriu skeptiskai. Be reikalo mokiausi fizikos, taip atima tikejima stebuklais, kad net nesmagu prisipazinti. :lol:
Top Profile 

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Fri, 2005 01 21 11:35   Post subject:    

jeigu ir susidursiu tai labai negreit. O del rezultato ir $ yra labai ivairiu supratimu, ir patikek, nuo patirties tiuninge tas visai nepriklauso. Uzbombinti ziguli kopeika iki 120 arkliu man yra didesnis rezultatas negu uzbombinti TT iki 350 ag. Kuo maziau plug'n'play navarotu, tuo projektas vertingesnis jo statytojui. Cia mano du centai. :wink:
p.s. dabar gilinuosi i ta elektronika tai mano 11 metu vaiks nesa mane i vienus vartus ant tos heksadecimalines muros.... :lol: Sakau reiks idarbinti.. :lol:
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 2 of 2 [ 20 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron