It is currently Fri, 2024 03 29 1:57
All times are UTC + 2 hours

turbo ar gali ???

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 2 [ 22 posts ]
Author Message

Offline sakas7


User avatar


Joined: Mon, 2005 11 28 7:42

Posts: 13

Location: Kaunas- Chicago

PostPosted: Wed, 2005 11 30 9:25   Post subject: turbo ar gali ???   

Labs.
jai jau esi specas tai ir pasakyk ka su savo galimybem gali padaryti is sitos auto. ir nereikia man ats nuo- iki , cia garaziniu kalba , tokiu burtu ir as tau galiu N paskaldyti ir padaryti. neuzpyk ir parasyk , nes as irgi piktas sendien mano gimdienis , o as sau net dovanos negaliu pasidovanoti , visi pi... prota " nuo 7-30% " meistrai ....... :)
taigi parasyk ka visom priemonem ( veleneliai, smagacio lengvinimas , turbina , chipas ar k.t ) galima is to variklio ispausti iskyrus nosa . apie nosa atskirai .
Audi Coupe Quattro 2.8 1992 m , variklis


AAH 2771 V6/12 128 (174) /5500 250 /3000 82.5 Ć— 86.4 10.3 :1 (S)OHC gamino 1991-1997


Kuro sanaudos nera l svarbios ( sita masina isivezu i usa ) , masina daugiau pritaikant drag stiliaus vaziavimui .
Jai galite atsiuskite Jusu manimu galimus pasiekti tech charekretistiku pokycius, darbo ir detaliu kainas.
Aciu

zaibas7@yahoo.com

P.S.
negaliu as pas tave atlekti ir seip pasnekerti nes siuo metu chicago


Last edited by sakas7 on Fri, 2005 12 02 10:27, edited 1 time in total.
Top Profile 

Offline hania


Joined: Fri, 2005 07 22 10:16

Posts: 237

PostPosted: Wed, 2005 11 30 12:13   Post subject:    

Mano subjektyvia nuomone tau pigiau kokia s2 nusipirkti, ar 20 V varikli isideti, nei "n" litu ar doleriu sukisti i sita varikli.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Wed, 2005 11 30 12:40   Post subject: Re: turbo ar gali ???   

sakas7 wrote:
Labs.
jai jau esi specas tai ir pasakyk ka su savo galimybem gali padaryti is sitos auto. ir nereikia man ats nuo- iki , cia garaziniu kalba , tokiu burtu ir as tau galiu N paskaldyti ir padaryti. neuzpyk ir parasyk , nes as irgi piktas sendien mano gimdienis , o as sau net dovanos negaliu pasidovanoti , visi pi... prota " nuo 7-30% " meistrai ....... :)
taigi parasyk ka visom priemonem ( veleneliai, smagacio lengvinimas , turbina , chipas ar k.t ) galima is to variklio ispausti iskyrus nosa . apie nosa atskirai .
Audi Coupe Quattro 2.8 1992 m , variklis


http://www.cardomain.com/ride/675681

AAH 2771 V6/12 128 (174) /5500 250 /3000 82.5 Ć— 86.4 10.3 :1 (S)OHC gamino 1991-1997


Kuro sanaudos nera l svarbios ( sita masina isivezu i usa ) , masina daugiau pritaikant drag stiliaus vaziavimui .
Jai galite atsiuskite Jusu manimu galimus pasiekti tech charekretistiku pokycius, darbo ir detaliu kainas.
Aciu

zaibas7@yahoo.com

P.S.
negaliu as pas tave atlekti ir seip pasnekerti nes siuo metu chicago



Sveiks,

Su gimtadieniu ;)...

Na zinok as esu ne karta mastes apie sita varikli nes daug kas yra klausinejanciu tokiais paciais klausimais ir turbut bus pats teisingiausias variantas kuri galiu tau pasiulyt, kuri hania uzbegdamas uz akiu ;) tau ir pasiule - t.y. ieshkoti 2.2 20v turbo varikli su visa elektronika, bet be turbinos, ishmetimo kolektoriaus, be intercoolerio, be viso oro vamzdyno. Idejus toki varikli, idejus didesne turbina ale 26/27 arba 26/28 KKK hibrida, padarius ishmetimo kolektoriu, vamzdyna, intercooleri didesniam srautui, idejus didesnius purkstukus, velenelius, duslintuva 70mm, sankaba, padarius programa (chipa) turetum tureti rezultata virs 300ag arti 400.... Aisku kaip supratau tavo klausima teisingai tu esi maximalistas ziuredamas i savo mashina ;) todel gal tau tie 400ag pasidarys menkniekis kiek tu jauti kad gali patenkint savo automobili, bet :!: 400 yra ta riba kuri perzengus sudaro daug daug papildomu lesu investavimo kurios bus vos ne tolygios visai investicijai i variklio ishore.... t.y. kalbu apie greiciu deze, pusasiai, amortizatoriai, stabdziai ir t.t. ;)...

Kas del ag iki 300-400 tai as pats nedarysiu visu darbu, darys zmogus kuri esu apmokines ,t.y. jis padarytu visa toki turbo komplekta ir varikli aisku idetu, as uzsiimi tik elektronika - pravodke, programavimas.... ;)

O jei del daugiau AG tai tada reik ir varikli ardyt, det kaltinius stumoklius ir t.t.t.t.t.t.t. ;)... Dideli pinigai netgi ir praejus pusei metu po gimtadienio ;)


Manau kad atsakiau i tavo pikta :twisted: klausima :wink:

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline hania


Joined: Fri, 2005 07 22 10:16

Posts: 237

PostPosted: Wed, 2005 11 30 17:13   Post subject:    

Na dar karteli ikisiu trigrasi savo 8)
Pradziai manau drag entuziastui sakas7 reiketu blaiviai pasverti savo galimybes. Didzioji forumo naujoku dalis (tame tarpe ir ) manaiu kad variklio tobulinimas nera toks brangus... deja
Kiek jau supratau is forumo dalyviu pirmiausia reikia zinoti kiek lt gali visam sitam auto tobulinimui. Kiek AG ir Nm noretum tureti. Vimota manau grubias orientacines kainas zino. Manau galutine suma nebus jau ir tokia maza :)
As budamas sakas7 vietoje parduociau ta coupe, padirbeciau dar keleta menesiu JAV atrakcionu parke ir nusipirkciau koki BMW 530d, su ~200 AG, ~400-500 Nm ir vazineciau pigiai ir smagiai.

Reziume: Audi variklio ir kt agregatu tobulinimas, remontas, audelkos plukdymas i JAV ir kt islaidos gali buti artimos pvz. BMW 530d kainai.
Jei klystu pataisykite. Blia atsibodo spausdinti :lol:
Top Profile 

Offline Da^Best


User avatar


Joined: Sun, 2004 03 21 19:25

Posts: 97

Location: Siauliai

PostPosted: Wed, 2005 11 30 21:59   Post subject:    

nu bet jejgu zmogus dragint nores, kas tada ? :lol:

_________________
94' HONDA CIVIC COUPE Turbo
192ag 250nm @ 0.8bar
Top Profile 

Offline sakas7


User avatar


Joined: Mon, 2005 11 28 7:42

Posts: 13

Location: Kaunas- Chicago

PostPosted: Thu, 2005 12 01 2:28   Post subject:    

to Hania : USA dizeliu beveik nera, dizeliu vaziuoja pagrindinai tik furos, taigi bmw 530d man tikrai nereikia :) be to 3 l cia vidutinis variklis , jai ir pirkciau bmw tai tik del idomumo ir koki 330 cupa. ir pigaus vazinejimo man nereikia ( jai jau LR su 2.8 vazinejau ;) pigiai ir galingai nebuna ;) , o seip gyvenu as jau usa , o cia masinu tikrai dauk ir visokiu bet as esu visais keturiais varomu fanas ( bet ne dzipu ) taigi man cia lieka tik audi quattro S4 ar sudaru impreza :)
bet ne apie tai kalba.

to Vitoldas :
is sitos masinos man nereikia kaip Vitoldas rase daryti 300-400 ag jai iki "pilnos laimes " truksta apie 50 ag , dabar 174 ir tai yra gana smagi masina po miesta palakstyti, bet jai ar turetu + 50 pastoviai tai butu tai ko is jos ir reikia. seip tai nera drag masina is esmes . jai taip paemus ji yra per sunki dragam, manoji sveria l netoli 1500 kg. bet tai yra l smagi masina vazinejimui . o nosa atsivesiu is usa ir bus galima ideti .

daryti is audi coupe 2.8 S ?
apie tai galvojom bet vieknareiksmiskai nusprendem , kad neapsimoka jau geriau patimti pacia S2 ir tada ja tobulinti ( S2 caupe 1992 m dauza ( nedauztu cupu su varikliais niekas neparduoda , savojo ieskokau daugiau nei 0.5 metu ) iki padorumo ribu galima susitvarkyti uz 4000 eur ) , nes pas S2 jau visai kita gericiu deze sankaba ir t.t.

transportavimo islaidos i usa : konteineris 2000-2500 eur ( jai su kuo susimetus but pigiau) + kils nemazai problemu su standartizacija ( lempos bamperiai , spidometras cia dar nieko bet va variklio ir salono pertvara )ko pasekoje gali tekti ja registruoti i megeju kuba.

parduoti sitos auto as tikrai neparduosiu , o i usa tikrai isivesiu ;) taigi noriu sita masiniuko galinguma pakelti kokiais 50 ag , kad pries amerikenus nebut geda ;) be grandioziniu proektu ir isivezti i usa . manu pats nugabenimo i usa proektas + vaziuokles ir kai kuriu smulkmenu keitimas be variklio tobulinimo kainuos iki 5000$ bet kaip sakoma del mylimos moters ir auto nieko negaila ;) o kai usa ji priregisrtuosiu bus pramintas kelias ir S2. o po tu jau bus galima rimtai padirbeti , be to S2 paskutiniu metu laidos 95-96 m dar labai, labai retai kur parsdiduoda, o ir kainuoja virs 15 000 eur.

maciau www.cardomain.com vienas bakuriukas berodas is kalifornijois dejo i savo cupa 2.3 2.2 turbo varikli. manau sanaudos nerealios buvo.


taigi klausimas visai sukonkretejo : kaip pakelti galinguma sitam masiniukui 50 ag


Last edited by sakas7 on Fri, 2005 12 02 2:34, edited 1 time in total.
Top Profile 

Offline spade


Joined: Mon, 2004 03 22 8:48

Posts: 215

Location: Vilnius, Lithuania, Europe, Earth

PostPosted: Thu, 2005 12 01 8:43   Post subject:    

Na, jei as pasakyciau ka as manau apie sita pasikelusi <skip>, tai daug cenzuriniu zodziu tame pasakyme nebutu...

_________________
WRXwagon [4sale]
DelSolZ6 Blueberry Bee project
www.per4m.lt
Top Profile 

Offline hania


Joined: Fri, 2005 07 22 10:16

Posts: 237

PostPosted: Thu, 2005 12 01 9:35   Post subject:    

:lol: Man kazkada tevu Ford Sierra ~95 m buvo masinu idealas. Plukdyti tokia masina i JAV... Tau spresti. Kazin ar kas nors tau tuos 50 AG dades be rimtu perdarymu.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2005 12 01 10:20   Post subject:    

hmmm, 50ag.... :roll: Na is atmosferiko turincio po 2 voztuvus cilindre ishspausti 80ag is litro reikes tikrai ishmetimo kolektorius daryti, daryti variklio galvuciu portinima, velenelius keist, suspaudima didinti, o be stumokliu keitimo shitai audi suspaudimo nepadidinsi, deti didesnius purkstukus, poto daryt programa, beto !!! ten kogero yra su ta 45mm diametro oro srauto matuokle....... zodziu tiek reikalu kad tu net neisivaizduoji kei reiskia ant atmosferiko padaryt 50ag kai kalba eina apie butent audi 2.8l varikli.... As tikiuos kad sitais darbai domiesi netik pas mane ;)

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline sakas7


User avatar


Joined: Mon, 2005 11 28 7:42

Posts: 13

Location: Kaunas- Chicago

PostPosted: Thu, 2005 12 01 22:05   Post subject:    

to Spade :

tame ir visas zavumas , kad niekam neidomu ka tu galvoji. vazineji sau su savo galpuku 1.8 dujas susidejas ir vazinek , o jai neturi ka pasakyti tai ir nesakyk nieko :)
Top Profile 

Offline sakas7


User avatar


Joined: Mon, 2005 11 28 7:42

Posts: 13

Location: Kaunas- Chicago

PostPosted: Thu, 2005 12 01 22:17   Post subject:    

to hania :
masinu idelu nera taip kaip ir idealiu bobu nera :)
man cia irgi dauguma sako , kad neapsimoka tau vezti ir aplamai kam tau veztis uz tuos pinigus cia dauk ka gali paimti . mol "...... nepraeisi standartizacijos cia ...... kam tau tokia sena masina ......jai pats cia su 10 m naujesne masina vazineji .......ir aplamai tu durnius" .
bet mane knisa tokie genijai kur tik pasneketi gali, o as paimsiu ir padarysiu tai :)
Top Profile 

Offline rolandziukas


Joined: Wed, 2005 05 11 22:29

Posts: 8

PostPosted: Fri, 2005 12 02 1:35   Post subject:    

sakas7 rasiai,kad kuro sanaudos nesvarbu,bet kiek maciau tai bagazinej duju balionas :? brc. ar ten nosas :D
Top Profile 

Offline sakas7


User avatar


Joined: Mon, 2005 11 28 7:42

Posts: 13

Location: Kaunas- Chicago

PostPosted: Fri, 2005 12 02 2:27   Post subject:    

rolandziukas wrote:
sakas7 rasiai,kad kuro sanaudos nesvarbu,bet kiek maciau tai bagazinej duju balionas :? brc. ar ten nosas :D



:D :D :D tikrai taip , tikru tikriausias BRC nosas :D :D :D

jo buvo kazkada dujos kai LR buvau. matai rajus sitas aparatas, mieste duju imdavo 23 l , o paskutini men kai ismeciau dujas tai nuo dusios po miesta vazinejant imdavio 20 l benzo :D

o usa tai nera is esmes svarbu cia shelle 95 apie 2.4 $ uz galona ( 3.75 l )
Top Profile 

Offline sakas7


User avatar


Joined: Mon, 2005 11 28 7:42

Posts: 13

Location: Kaunas- Chicago

PostPosted: Fri, 2005 12 02 9:10   Post subject:    

to Vitoldas
du kalausimukai :

1. jai pakeitus tik purkstukus i kitus ar galima pasiekti kokio teigaimo varianto.

2. ar esi girdejes apie elektrine turbina? pas kazkurias reno 19 modifikacijas buvo elektrine turbina . t.y. kuleris kada nori ijungi kada nori isjungi. buvau pas save kazka pan ant bajerio idejes tai aisku kompas nesupranta kas darosi is kur ant zemu apsuku toks oro srautas , ant zemu gesta, dreba bet laikant ant aukstu ir lupant is vietos skirtumas yra , net visi 4 ratai prasisuka. aisku kuro sanaudos nerealios 2u uzvaziaviami baveik 1 l :) bet jai viska sureguliavus ir idejus pakankamo galingumo kuleri , gal kas ir gautusi. Ka manai?
Top Profile 

Offline bowie123


Joined: Sun, 2005 01 23 14:23

Posts: 220

Location: Kaunas

PostPosted: Fri, 2005 12 02 9:50   Post subject:    

temos autorius vertas oskaro uz didziausia siu metu nesamone :;
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 2 [ 22 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron