It is currently Tue, 2024 04 16 19:27
All times are UTC + 2 hours

Turboservisas - kultƻra ir profesionalumas?

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 2 [ 18 posts ]
Author Message

Offline Junda


Joined: Mon, 2006 05 22 20:02

Posts: 5

PostPosted: Mon, 2006 05 22 20:04   Post subject: Turboservisas - kultĆ»ra ir profesionalumas?   

Kad ir jums nesukeltĆø problemĆø, norĆ«ĆØiau papasakoti savo Ć°ios dienos experiensus iĆ° Vilniuje esanĆØio Turboserviso. NuveĆ¾iau jau nuimta savo Nissan 200SX turbina, kad sutvarkytĆø. SutvarkĆ« greitai, sumokejau 520, issiveziau. NuveĆ¾u meistrams, tie Ć¾iĆ»ri Ć
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Mon, 2006 05 22 20:52   Post subject:    

dabar "boba" atsiprasau is anksto, kad taip pavadinau, nezinau visur buna minusu, ir skuboj ir turboservise girdejau ir dyzelservise, bet kol kas tik turboservisu pasitikiu, nezinau, gal tik del to, kad ten tikrai gerai man pazystamas zmogus dirba, tiek "vadybininkas" kaip vadini, tiek "tevas", net neisivaizduoju kaip jie toki sh... galejo sumalt, nezinau, bet asmeniskai kiek as ten dariau savo automobili, ir kiek dauguma kitu dare tikrai nesiskundzia, jomajo net is Estijos zmones turbinas veza, kad cia padarytu, vos ne visos GroundzerO turbinos turboservise darytos...nu nezinau, kulturos reikia, is manes irgi daug kas kulturos reikalauja kai perka, nes dirbu aptarnavimo srityje, bet asmeniskai as bbd kai lochai ateina ir bando kazka irodyt, viskas taskas. i gariunus pasiusiu, bet ble pas mane neis. Nezinau, nei ten mano firma nei ka, bet...taip vaziuot...is ten tiek S13-u ir S14-u nissan'u gerai valinanciu isvaziavo, kad net sunku ka pasakyt, ir labai daug ka is mirusiuju pasaulio prekele :wink: nu nzn, butinai kada nors pasidomesiu, kas ten per liapsusas isejo, bet jauciu ka buvo maza nekokybiskumo klaida ir tiek, juk negali zmones dirbti 100%, nors smelis ir man itartinas, niekad nemaciau, kad pas juos taip atsitiktu.



P.S> po tavo pasisakymo pasitikejimas turboservisu nei kiek nesumazejo, kazkaip tik atrodo, kad uztari arba dyzelservisa arba skuba jei is kito miesto galo lekei :wink: jokio piktumo ant taves, ebt kazkaip panasu i tai, nes esu daug kartu su tokiais bajeriais susidures :roll: tai tiek trumpai :wink:
Top Profile 

Offline Junda


Joined: Mon, 2006 05 22 20:02

Posts: 5

PostPosted: Mon, 2006 05 22 21:06   Post subject:    

AurimasV wrote:
po tavo pasisakymo pasitikejimas turboservisu nei kiek nesumazejo, kazkaip tik atrodo, kad uztari arba dyzelservisa arba skuba jei is kito miesto galo lekei :wink: jokio piktumo ant taves, ebt kazkaip panasu i tai, nes esu daug kartu su tokiais bajeriais susidures :roll: tai tiek trumpai :wink:


TĆø kitĆø tavo minimĆø servisĆø net neĆ¾inau, o iĆ° kito miesto galo vaĆ¾iavau, nes ten buvo iĆ°ardyta maĆ°ina servise, kurio geriau neminĆ«siu, nes liksiu kalta dĆ«l reklamos :)

O dĆ«l Ć°io "liapsuso" tai bĆ»tinai pasidomĆ«k ir, jei tavo paĆ¾Ć
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Mon, 2006 05 22 21:14   Post subject:    

nu nezinau, kaip kam tas grubumas atrodo, as Manto bendravimo stiliu pazystu :wink: ir labai gerai, nezinau kaip moteriai gal ir baisu pasirode, bet...firma nera kazkieno nerealaus kapilato, o paprasta IĆ
Top Profile 

Offline Junda


Joined: Mon, 2006 05 22 20:02

Posts: 5

PostPosted: Mon, 2006 05 22 21:24   Post subject:    

TodĆ«l ten ir atsidĆ»riau, nes daug kas rekomendavo (ypaĆØ dĆ«l kainĆø). TaĆØiau tie patys, kurie rekomendavo, kai pamatĆ« tĆ  smĆ«liukĆ , buvo didĆ¾iai nustebƦ, o dar kai papasakojau, kaip su manim kalbĆ«jo, tai iĆ°vis sakĆ«, kad kitĆ syk siĆøsĆØiau vyrĆ . :) O aĆ° elgiausi tikrai mandagiai ir Ć°ypsojaus (stengiaus, Ć¾inok), nors buvau nelabai patenkinta, nes paĆ«mus alkanĆ  vaikĆ  iĆ° mokyklos, vaĆ¾inĆ«jau pirmyn-atgal po miestĆ  dĆ«l kaĆ¾kieno aplaidumo. TaĆØiau esmĆ« jau ne aplaidume, o kultĆ»ros stokoje ir absoliuĆØiame nenore sprƦsti nesusipratimĆ  taikiai ir konstruktyviai. :)
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Mon, 2006 05 22 21:29   Post subject:    

nu nzn, cia jauciu vienas nesusipratimas is nedaugelio :shock: :roll: tikrai nuosirdizai sakau, kad kita karta jei atvesi suremontuot turba, man atrodo, kad ji bus suremontuota idealiai :wink:
Top Profile 

Offline Junda


Joined: Mon, 2006 05 22 20:02

Posts: 5

PostPosted: Mon, 2006 05 22 21:31   Post subject:    

Norisi tikƫti, man sakƫ, kad kitƠsyk ir nuolaidƠ duos :) Bet jau matai aư geriau GroundZero daugiau sumokƫsiu ir nebƻsiu "boba" (?).
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Mon, 2006 05 22 21:37   Post subject:    

tu skaitei ka as rasiau :wink: GroundzerO visas savo turbas daro turboservise :wink: tik kaina...
Top Profile 

Offline Junda


Joined: Mon, 2006 05 22 20:02

Posts: 5

PostPosted: Mon, 2006 05 22 21:41   Post subject:    

AurimasV wrote:
tu skaitei ka as rasiau :wink: GroundzerO visas savo turbas daro turboservise :wink: tik kaina...


Na, jei tai tiesa, tai turbĆ»t jie bent smelĆ
Top Profile 

Offline Stakis

Site Admin


Joined: Wed, 2006 02 08 18:50

Posts: 50

Location: Siauliai

PostPosted: Tue, 2006 05 23 12:25   Post subject:    

AurimasV > nebevaziuok cia, moteriske nuveze turba, ble pasieme nedadaryta, del ko turjeo vel vezti atgal ir pan. Juolab kad mandagiai kalbejo, nedraske akiu, norejo tik kompensacijos del ju aplaidumo ir tai gal net juoku forma, krc uzpisa tokie ziurkenai, tipo viska ismanom, mes specai, o visi kiti sudai, nenori pasiimk, bbd, dar tokiam per snuki uzvaziuoti reiktu, vadybininkui didziajam.

Juda > teisingai kalbi, as dar buciau pareikalaves, kad parasytu toki lapa, kad kita kart bent turbina patikrins ar isbalansuos nemokamai..:) su antspaudu ir parasu to garbaniaus direktorio.
Top Profile 

Offline Laimis


Joined: Tue, 2005 08 16 1:39

Posts: 52

Location: Klaipƫda

PostPosted: Tue, 2006 05 23 12:31   Post subject:    

Hm, nu jo, tai dar karta irodo kad gyvenam buduliu shalyje. Gaila, bet daugkur taip yra. Siaip irgi buvau apie turboservisa geros nuomones, bet istikro man svarbu kad butu kokybe, o tas bendravimas, meistrai jau tokie yra, nieko cia nepakeisi. Ar garazas, ar grazi firma, dauguma vistiek yra buduliai.

_________________
'90 e30 325
Top Profile 

Offline Stakis

Site Admin


Joined: Wed, 2006 02 08 18:50

Posts: 50

Location: Siauliai

PostPosted: Tue, 2006 05 23 12:32   Post subject:    

nu ka as zinau, litus ima didelius, tai atitinkamai ir bendrauti turetu, as bent jau noreciau normalaus bendraivmo mokedamas 500 ar tai 1000lt. nemanai?
Top Profile 

Offline Ramunas


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 474

Location: Kaunas

PostPosted: Tue, 2006 05 23 12:58   Post subject:    

:wink:

Kita karta daug mazesne firma zymiai mandagiau bendrauja nei didesne , o del to kad nori turet klientu , o kai uzauga , atsiranda daugiau klientu, tai tampa Buduliu firma .
Top Profile 

Offline quattre


Joined: Sun, 2005 09 25 21:44

Posts: 25

PostPosted: Tue, 2006 05 23 16:36   Post subject:    

Jei atsakyti i tavo pateikta klausima,sakau -taip :roll: visa kita yra niuansai,kurie aisku gali buti labai reiksmingi...As isivaizduoju kaip turi jaustis,kai tave laiko "durniaus" vietoj,kalba nemandagiai,bet as manau kad cia gavosi didelis nesusipratimas :shock: ne mano ten ta firma,zinau tik zmones kur dirba,ir visada tiek pats,tiek kiti zmones kuriems rekomendavau liko patenkinti tiek kainom,tiek darbu,tiek bendravimu.Nu nzn,turbut zakon podlasty suveike :roll:

_________________
200 20v LPG power...gerai blogai?
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Tue, 2006 05 23 16:37   Post subject:    

Stakis> visur tas pats, GZ nebuvai?kaip kultura?
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 2 [ 18 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron