It is currently Fri, 2024 03 29 16:54
All times are UTC + 2 hours

Ruosiuosi daryti varikli,reikia pagalbos tiktai.

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 2 of 3 [ 32 posts ]
Author Message

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2004 04 20 16:37   Post subject:    

mazylis wrote:
tada dar prie to paties ar pastacius turbinas reiktu keist kitus agregatus ? ir ydomu koks galimas vidutinis + ag standartas 2.8 v6 12v 150ag 225Nm prie 2500aps.


o koks cia variantas 2.8 V6 ir 150ag...???
reikia "kazka" daryti kad sumazinti suspaud.l., poto purkstukai priklausomai nuo to kiek bus turbinu slegis t.y. arba uzteks tu paciu arba reiks keisti i didesnio pralaidumo ir beje pagrindinis ka reikes keisti tai variklio valdymo programa.... kurios nei parsisiusi nei ka, tiesiog ji turi buti padaryta prie tu turbinu prie tavo ishmetimo kolektoriu ir prie tavo esamo susp.l. ....
Beabejo reikes dar visokiu smulkmenu keisti bet jos nevertos diskusijos...

Vitoldas
Top Profile 

Offline max bimmer


Joined: Mon, 2004 03 22 19:28

Posts: 14

PostPosted: Tue, 2004 04 20 16:50   Post subject:    

vitoldai,ka tu manai apie varikli Alpina B10,3.5i Biturbo.360ag ir 450Nm.Viskas bus daroma is sio variklio,o ne is M20.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2004 04 20 17:49   Post subject:    

max bimmer wrote:
vitoldai,ka tu manai apie varikli Alpina B10,3.5i Biturbo.360ag ir 450Nm.Viskas bus daroma is sio variklio,o ne is M20.



nu va matai... esmini klausima paklauses buvau kazkada ;)

Kas del motoro manyti yra viena, o daryti kita...
as ne is shito tau daryciau... neapsimoka ish shito... jis ir taip brangus o dar poto daryti ji... nu bet jei jau kazkas sugalvojo tavo projekta tai nieko nepakeisi, bet 3.5 biturbo - banalu investuojant tiek pinigu i mashina.

Vitoldas
Top Profile 

Offline z00m


Joined: Sun, 2004 03 28 20:02

Posts: 25

Location: VILNIUS

PostPosted: Wed, 2004 04 21 10:14   Post subject:    

max bimmer wrote:
Jeigu tau vejai,tai galesim po to sudragint,paziouresim kuris daugiau su veju leks!Galesi i pavesi statyt savo "E46" net ne BMW!!!


aight aight ne tau man pasakot kas yra BmW, o kas ne.Galesim dragint, tik man rodos ilgai reikes laukt tavo projekto pabaigos...ZInai jei daryt tai daryk kaip zmogus, o ne ant forumo atbeges: turesiu 600hp is 325, oj ne is alpinos bi turbo, oj ne ne as darysiu pazistamas darys.Banalu :D

_________________
Inline 6 330Ci Superchager
Top Profile 

Offline max bimmer


Joined: Mon, 2004 03 22 19:28

Posts: 14

PostPosted: Wed, 2004 04 21 14:30   Post subject:    

Zoom'ai,nera visu pirma ko cia nervuotis.Baigta viskas bus kita pavasari,o pradzia vasaros pabaigoj.Nepatinka tau,kad uz tave geresniu yra,tai stenkis but uz juos geresniu.Bet tik ne su E46.
Top Profile 

Offline z00m


Joined: Sun, 2004 03 28 20:02

Posts: 25

Location: VILNIUS

PostPosted: Wed, 2004 04 21 14:40   Post subject:    

max bimmer wrote:
Zoom'ai,nera visu pirma ko cia nervuotis.Baigta viskas bus kita pavasari,o pradzia vasaros pabaigoj.Nepatinka tau,kad uz tave geresniu yra,tai stenkis but uz juos geresniu.Bet tik ne su E46.

Man dabar kaip savininkui kilo noras suzinoti tuos didziuosius E46 minusus del kuriu sis modelis iskrenta is BmW lygos pasak taves

_________________
Inline 6 330Ci Superchager
Top Profile 

Offline max bimmer


Joined: Mon, 2004 03 22 19:28

Posts: 14

PostPosted: Wed, 2004 04 21 22:25   Post subject:    

Zoom'ai nesuprask neteisingai irgi as neesu nusistates butent pries E46 bmw,ir dar buten pries tavo!As tiesiog pries naujas masinas esu nusistates.Nes jose nera nieko,kas galetu sugundyti tikra masinista,jos juk viska uz vairuotoja padaro.Tai ar cia vairavimo malonumas?Bmw aisku yra bmw,vaziavimo stiliu savo turi,tu pats irgi man atrodo kad ta esi patyres,nes antra tokia pacia turi e46,tik praeita buvo sedanas.Amzinaatilsi,vargse stulpan.Bet su senesniu Bmw agregatu vaziuoti tikrai smagiau(aisku jeigu techniskai tvarkinga).
Top Profile 

Offline z00m


Joined: Sun, 2004 03 28 20:02

Posts: 25

Location: VILNIUS

PostPosted: Wed, 2004 04 21 22:57   Post subject:    

max bimmer wrote:
Zoom'ai nesuprask neteisingai irgi as neesu nusistates butent pries E46 bmw,ir dar buten pries tavo!As tiesiog pries naujas masinas esu nusistates.Nes jose nera nieko,kas galetu sugundyti tikra masinista,jos juk viska uz vairuotoja padaro.Tai ar cia vairavimo malonumas?Bmw aisku yra bmw,vaziavimo stiliu savo turi,tu pats irgi man atrodo kad ta esi patyres,nes antra tokia pacia turi e46,tik praeita buvo sedanas.Amzinaatilsi,vargse stulpan.Bet su senesniu Bmw agregatu vaziuoti tikrai smagiau(aisku jeigu techniskai tvarkinga).


Mano buvusi masina cia ne prie ko :wink: O nauja masina vistiek liks nauja sakyk ka nori.Tuos techninius nukrypimus kurie buktai neleidzia dziaugtis vairavimu as zadu panaikint ant dienu..i planus ieina diffas, kompresorius.Vaziuokle jau visa pakeista.Matai ji nauja todel niekas neinvestuoja i tokias, o as darysiu kitaip ir tikrai pajusiu ka reiskia nauja ir paklusni bemka :wink: Poto po 5 metu is manes kasnors nupirkes sakys ooo E46 valdo ir tt.Taigi cia laiko klausimas ne daugiau...

_________________
Inline 6 330Ci Superchager
Top Profile 

Offline spade


Joined: Mon, 2004 03 22 8:48

Posts: 215

Location: Vilnius, Lithuania, Europe, Earth

PostPosted: Thu, 2004 04 22 6:47   Post subject:    

max bimmer wrote:
Nepatinka tau,kad uz tave geresniu yra,tai stenkis but uz juos geresniu.Bet tik ne su E46.

Quote:
As tiesiog pries naujas masinas esu nusistates.Nes jose nera nieko,kas galetu sugundyti tikra masinista,jos juk viska uz vairuotoja padaro.Tai ar cia vairavimo malonumas?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
WRXwagon [4sale]
DelSolZ6 Blueberry Bee project
www.per4m.lt
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2004 04 22 11:03   Post subject:    

max bimmer wrote:
Nepatinka tau,kad uz tave geresniu yra,tai stenkis but uz juos geresniu.Bet tik ne su E46.

Quote:
As tiesiog pries naujas masinas esu nusistates.Nes jose nera nieko,kas galetu sugundyti tikra masinista,jos juk viska uz vairuotoja padaro.Tai ar cia vairavimo malonumas?


:lol: :wink:

Paprastai kiek jau patyres esu projektu darymuose tai galiu pasakyti kad tokie projektai kurie tik dar prasides po keliu men ir baigsis kita pavasari skaityk 100% pasmergti zlugimui, nes tai kelios furos dingo, tai kazkas numire kas turejo $, tai sheip planai pasikeite nes kazkas pasidare jau per ta laika uz mazesnes $ ir geresni projekta so tokia pacia mashina.... ;), bet anyway.... zmones juk nepamirshta ir kita pavasary bus funny diskusija...;)
Top Profile 

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Thu, 2004 04 22 11:18   Post subject:    

Kiekviena karta kai uz darba gauni pinigus, tu esi priverstas iskesti visus debilus, sudmalius ir idiotus. Toks tavo pasirinkimas, Vimota! Negali juk spjauti i basanaviciaus veida juk ir pasakyti: eik na***! O apie projektus as is savo patirties galiu pasakyti, kad nera rimto projekto, kuri netgi su visais pinigais ant ranku padarytum bent per menesi. Kiek laiko pavyzdziui uzima padaryti galva gerai? Kiek tu darai, Vitoldai?Kiti? Su viskuo - p/p, ftulkem, lizdais, voztuvais??? :?:
Top Profile 

Offline max bimmer


Joined: Mon, 2004 03 22 19:28

Posts: 14

PostPosted: Thu, 2004 04 22 17:38   Post subject:    

patys Jus sudmaliai,visu pirma as ne Vimotos klientas,o antra niekad ir nebusiu.Kodel Jusu nuomone tiktai pries tai pats dievas tik pasakys.Nesuprantu as Jusu.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2004 04 22 23:36   Post subject:    

max bimmer wrote:
patys Jus sudmaliai,visu pirma as ne Vimotos klientas,o antra niekad ir nebusiu.Kodel Jusu nuomone tiktai pries tai pats dievas tik pasakys.Nesuprantu as Jusu.


bimmeri, nu lyg nezinau kad tu nebusi mano klientas...;)??? Lietuva tokia maza, kad sunku net suvokti, siandien Vln 14.00 pakalbejai, 16.00 Kaune sedi bahuras ir pasakoja zodis i zodi, ka su kuo ir kaip, juk ne kazkur nuvaziuoji kalbetis, o ten kur zinoma... ;). Beto sheip realiai toks projekto darymas nera naudingas daranciam (nu ne pinigine prasme turiu omenyje), nes kai pradedi projekta ir jeigu per menesi, pusantro jo nepadarai, o jo "grandiozishkumas" privercia daryti daug menesiu tai sakau jis buna pasmerktas idejos uzluzimui... ;););). Zinau N projektu kurie taip ir dingo savo "garsais", nebent yra ishlyga, kad tas kas daro projekta neturi visishkai ka veikti ir tik tuos 7-9men daro tik ta projekta... ;)

Geriau 5 mazesni negu vienas DYDELIS :D

O kas del pries tai sheip nemanau kad cia kazkas pries, bet paprastai kai pas konkurentus darai mashina tai netik forumai buna pamirshta, bet netgi ir ideja ish ko daro toki "grandiozini" projekta buna nesakoma ....;););):D, o dabar....
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2004 04 22 23:58   Post subject:    

audrius wrote:
Kiekviena karta kai uz darba gauni pinigus, tu esi priverstas iskesti visus debilus, sudmalius ir idiotus. Toks tavo pasirinkimas, Vimota! Negali juk spjauti i basanaviciaus veida juk ir pasakyti: eik na***! O apie projektus as is savo patirties galiu pasakyti, kad nera rimto projekto, kuri netgi su visais pinigais ant ranku padarytum bent per menesi. Kiek laiko pavyzdziui uzima padaryti galva gerai? Kiek tu darai, Vitoldai?Kiti? Su viskuo - p/p, ftulkem, lizdais, voztuvais??? :?:



Ne, atsiprashau, bet sudmaliams ir idiotams tikrai daugiau nedarau varikliu. Dirbu ne del pinigu ir tikrai nereikia man ju kad ir netgi 3x didesniu nei iprastai kad tik uzkalti $ ir nesigilinant idiotas, debilas ar sudmalys, tas kuris moka $ ir as kenciu vien del $... Sorry ne.... :D. Pradzioj ( kai dar buvo visai kita komanda, dabar ji pas konkurenta, nesenai atsidariusi :D:D ) budavo daroma viskas ish eiles kas tik pasibelde, kad tik butu efektas, skaicius ir kad butu daug tokiu - :shock: :shock: , bet laikas eina, braukia savo brukshni, vienam kraste lieka konkurentu klientai tame tarpe kurie per visas radijo stotis viska pasakoja ka ir kur kas sake uz kiek padarys ir ka darys, kitam lieka klientai kurie pribresta tam jo pasirinktam projektui per kelis menesiu ar net puse metu kai per ta laika nelabai kas itaria kur jis ta savo projekta darysis, ir paskui kai buna surinkta visa info apie galimus variantus to projekto jis - daromas, o daromas kaip imano netempiant laiko.... ;), bet ne 6-9men.... ;)

Audriau, galva padaryti, 1-1.5savaites.... ;)

Mashina su programuojamu kompu naujai uzkurti kai tenka pasidaryti pravodke ir iki uzkurimo, jeigu visa mechanika paruosta t.y. davikliai, purkstukai, siurbliai, uztrunka 3-5val.
Programa sukurti ant stendo - 3-6val, arba iki 2paru, priklausomai nuo poreikio precizishkumui programos.
nu ir t.t.


Vitoldas
Top Profile 

Offline audrius


Joined: Mon, 2004 03 29 10:57

Posts: 333

PostPosted: Fri, 2004 04 23 7:51   Post subject:    

Mmmda. Nu, as nespeciau pasidaryti sau galva per 1.5 savaites, matyt esu letas:).
Del idiotu tai neitikinai. As dirbu su zmonem, tik kitoj srityje. As niekada nesiimciau paversti savo hobio i profesija vien del to, kad neatsirastu toks poziuris koks yra mano i mano darba dabar. Idiotu visada yra daugiau nei 2/3 visu klientu. As idiotais dar vadinu ir tuos, kurie nesupranta darbo/kainos santykio. Tas kuris atvaro kad pakeistum saugikli ir sumoka 50 litu, yra idiotas ir tas, kuris nori kad padarytum kapitalini uz 300 - irgi idiotas.Taip nori nenori pradedi chalturinti, kirsti kampus. Neisvengiamai! Jeigu dabar tu pasakysi kad tai netiesa, tai as suprasiu... :wink:
Max bimmer> as neturejau taves omeny sakydamas apie sudmalius. Paprasciausiai as turejau omeny visus kurie nieko nedaro, o tipo"domisi" ir makaluoja jabalnikais. As pries bet kokius asmeniskumus.
Tik noriu pasakyti, kad hobio lygmenyje zymiai lengviau islaikyti elementaria kokybe ir darbo tikslinguma. Taip ramiau gyventi. Jeigu jau paemei lita, turi vartytis kad itikinti, kad jis jau tavo. Nenueisi nusisukes.... 8)
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 2 of 3 [ 32 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron