It is currently Fri, 2024 04 19 5:02
All times are UTC + 2 hours

A6 2.7 Biturbo

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 3 of 6 [ 77 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message

Offline Raimond


User avatar


Joined: Wed, 2006 02 15 8:32

Posts: 478

Location: Vilnius

PostPosted: Fri, 2007 11 23 13:00   Post subject:    

Biturbo wrote:
Jokio dumo nemeta.Vaziuoja masina idialiai,jai buciau nekeites blowu tai ir nebuciau pastebejas to tepalo.Beja tepala meta tik is vienos puses tai jauciu tos puses turbai ir ateina pabaiga.


O kur pajungta karterio ventiliacija? Ir kiek to tepalo meto?

_________________
There are only 10 types of people: Those who understand binary, and those who don't...
---
Linux is user friendly and idiot unfriendly...
Top Profile 

Offline Biturbo


Joined: Tue, 2007 08 28 16:18

Posts: 55

Location: Kaunas-UK

PostPosted: Fri, 2007 11 23 19:50   Post subject:    

Viskas yra pajunkta originaliai.Tepalo meta labai nedaug kelis lasus.Tik pirma karta ismete gana nemazai.Masina gaila parduoti,nes jau labai daug i ja visko pridejau.Manau reikes iskarto turbas i K04 daryt,kai jau maniskes galutinai uzsilenks.O kas dar gali nukenteti jai ir toliau vazinesiu taip?
Top Profile 

Offline Raimond


User avatar


Joined: Wed, 2006 02 15 8:32

Posts: 478

Location: Vilnius

PostPosted: Sun, 2007 11 25 0:14   Post subject:    

Quote:
Viskas yra pajunkta originaliai.Tepalo meta labai nedaug kelis lasus.


Nu matai as nezinau kaip ten pas biturbo ventiliacija pajungta, mano spejimas tiesiog buvo, kad gal tas tepalas is ventiliacijos pakliuvo... Bet jeigu turbos leidzia tai jau negerai.

_________________
There are only 10 types of people: Those who understand binary, and those who don't...
---
Linux is user friendly and idiot unfriendly...
Top Profile 

Offline Tautvydas


User avatar


Joined: Mon, 2004 05 31 1:10

Posts: 532

Location: Kaunas

PostPosted: Sun, 2007 11 25 12:04   Post subject:    

Jei turba kazkuri nors kiek leidzia, reikia jau restauruoti reiskia.
Top Profile 

Offline Biturbo


Joined: Tue, 2007 08 28 16:18

Posts: 55

Location: Kaunas-UK

PostPosted: Thu, 2008 01 31 21:33   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Vitoldai norejau paklausti.Issiaiskinau kad pas mane abi turbinos leidzia tepala ir laikas jas tvarkyti arba keisti,radau as Statuose parduoda naujus hybridus k03/04 (tipo 350 ag) turbinas,bet kiek zinau man jas pakeitus reikes perprogramuoti kompa (tu jau ji chipavai).Ar tau iseitu ji suprogramuoti be masinos ar situo atveju jau butinai reikalinga masina?Kokia kaina butu?O gal geriau tas originalias restauruoti?Ka patartum?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Mon, 2008 02 04 0:19   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Biturbo wrote:
Vitoldai norejau paklausti.Issiaiskinau kad pas mane abi turbinos leidzia tepala ir laikas jas tvarkyti arba keisti,radau as Statuose parduoda naujus hybridus k03/04 (tipo 350 ag) turbinas,bet kiek zinau man jas pakeitus reikes perprogramuoti kompa (tu jau ji chipavai).Ar tau iseitu ji suprogramuoti be masinos ar situo atveju jau butinai reikalinga masina?Kokia kaina butu?O gal geriau tas originalias restauruoti?Ka patartum?



kaip tu ishsiashkinai kad jos leidzia ju nenuemes ?

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Biturbo


Joined: Tue, 2007 08 28 16:18

Posts: 55

Location: Kaunas-UK

PostPosted: Mon, 2008 02 04 8:42   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Interkuleriuose atsiranda tepalo ir gana nemazai.As buvau issiardes isvales viska po keliu dienu pasivazinejimo ten viskas vel tepaluose.Kalbejau su meistru kuris man ta varikli perrinkinejo jis sake jog ten daugiau nera is kur atsirasti tepalui tik is turbinu.As noreciau susitvarkyti kol ten kokios aseles nesuluzo ar dar daugiau bedos nepridare.Beja jau pasijaute ir ant traukos.Pasakyk ir tu savo nuomone nes tikrai zinau kad turi geras zinias apie turbinas.As tik nenoriu kad man vel varikli reiketu tvarkyti,nes tai kainuoja labai daug juk as esu ne Lt jai prisimeni.Cia uz darba tenka moketi svarais,o kai pamato tokia masina tai kainos buna nesveikos.Aciu uz pagalba.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Mon, 2008 02 04 13:51   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Biturbo wrote:
Interkuleriuose atsiranda tepalo ir gana nemazai.As buvau issiardes isvales viska po keliu dienu pasivazinejimo ten viskas vel tepaluose.Kalbejau su meistru kuris man ta varikli perrinkinejo jis sake jog ten daugiau nera is kur atsirasti tepalui tik is turbinu.As noreciau susitvarkyti kol ten kokios aseles nesuluzo ar dar daugiau bedos nepridare.Beja jau pasijaute ir ant traukos.Pasakyk ir tu savo nuomone nes tikrai zinau kad turi geras zinias apie turbinas.As tik nenoriu kad man vel varikli reiketu tvarkyti,nes tai kainuoja labai daug juk as esu ne Lt jai prisimeni.Cia uz darba tenka moketi svarais,o kai pamato tokia masina tai kainos buna nesveikos.Aciu uz pagalba.


tai tada reikia ishimti turbinas ir vezti tikrinti ant stendo ir pamatysi kiek jos leidzia to tepalo :) n

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Biturbo


Joined: Tue, 2007 08 28 16:18

Posts: 55

Location: Kaunas-UK

PostPosted: Mon, 2008 02 04 16:36   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Gal patartum kur geriausiai patikrinti ant stendo Kaune?Ir kur jas restauruoti vesti Kaune arba Lietuvoje?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2008 02 05 9:14   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Biturbo wrote:
Gal patartum kur geriausiai patikrinti ant stendo Kaune?Ir kur jas restauruoti vesti Kaune arba Lietuvoje?


www.turboservisas.lt Mantas. Sakyk Vimota rekomendavo ir viskas :)

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Biturbo


Joined: Tue, 2007 08 28 16:18

Posts: 55

Location: Kaunas-UK

PostPosted: Tue, 2008 02 05 18:28   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Dekui reikes susisiekti su jais.
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Thu, 2008 02 07 15:15   Post subject: Re: A6 2.7 Biturbo   

Biturbo wrote:
Dekui reikes susisiekti su jais.


nuimt uzdet turbas min 1500lt, rekomenduot galit kas norit :lol:
Top Profile 

Offline hania


Joined: Fri, 2005 07 22 10:16

Posts: 237

PostPosted: Thu, 2008 02 07 16:48   Post subject:    

as ir taip pamaniau, kad neatpigs tas darbas labai jau zenkliai vien nuo rekomendacijos. Gal eile (jei tokia yra) sutrumpetu.

_________________
Pedal to the metal
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Thu, 2008 02 07 20:12   Post subject:    

hania wrote:
as ir taip pamaniau, kad neatpigs tas darbas labai jau zenkliai vien nuo rekomendacijos. Gal eile (jei tokia yra) sutrumpetu.


na as aisku is akies uz abi parasiau,nes tiksliai zinau kad su viena turba diena darbo ir 1000lt buvo, bet jau kai viena islupta ir motoras pakeltas, manau kita greiciau ir pigiau eitu :wink: bet siaip tai as Raimond nuomones, kad varo per alsuokli tepala, kuris greiciausiai isvestas kaip ir 1.8T uz oro filtro dezes bet pries turba, siuo atveju pries dvi turbas, vat per ji varo ir pakliuna i IC, nes kaip sake turboservise jei is turbos pakliuna i IC tai jau turbom zhopa totali, ten prakstiskai neimanoma pakliut tepalui i saltaja turbos dali, va i lauka begt gali, ar i karstaja dali, bet i IC ne. Na kaip ir sakiau turi buti totalus p!zdiec turbai :wink:
Top Profile 

Offline AurimasV


Joined: Sun, 2005 10 09 13:15

Posts: 158

Location: Vilnius

PostPosted: Thu, 2008 02 07 20:13   Post subject:    

hania wrote:
as ir taip pamaniau, kad neatpigs tas darbas labai jau zenkliai vien nuo rekomendacijos. Gal eile (jei tokia yra) sutrumpetu.

kiek kartu esu sakes, pasakyk nuo manes us norma, b!bi ten norma kol pats nenuvarai, va kai uzsuki pas Manta pats tada norma :wink: mano grupiokas buves :lol: ir siiap kazkada rimtu darbiniu santykiu daug buvo...
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 3 of 6 [ 77 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron