It is currently Thu, 2024 03 28 18:59
All times are UTC + 2 hours

Audi A2 1.4 TDI 55kw

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Author Message

Offline herounique


Joined: Thu, 2010 05 20 20:56

Posts: 7

PostPosted: Thu, 2012 03 22 2:45   Post subject: Audi A2 1.4 TDI 55kw   

Sveikas, ar apskritai apsimoka toki varikliuka chipuoti ? Ar jis atlaikys spaudima taippat kaip ir rimtesni varikliai?
Ar sumazes sanaudos? ir ant kiek? Beto kokia butu kaina ? nes apie 3cilindrus nieko nerasot..
A2 1.4 TDI 55kw 2003m.
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Thu, 2013 03 14 10:26   Post subject: Re: Audi A2 1.4 TDI 55kw   

visus tdi apsimoka... sanaudu sumazejima cia sunku pasakyti, nenoriu nusishneketi kaip kad kiti nusikalba - 0.5ltr sumazejimas garantuotas.. Garantuoti gali uz save, o ne uz kito zmogaus vaziavimo stiliu ir jo masina... nes pvz nuvarau kokiam pacipuoti be stendo ir jis man sako, kad sumazes 0.5ltr o as ishvaziaves lakstau jau su tuo didesniu galingumu ir plius dar termostatas pradeda atsidarineti ne prie 87, o prie 73' nors skydelyje man rodo temp 90' kas VAG budinga ir man jau sanaudos padideja .... Tai vaziuoju pas ta cipuotoja ir sakau " ka cia nusishneki kad sumazes nes net padidejo !!!!??? " nu tai tada prasidetu vartymasis, kad cia tas cia anas....

todel sakau, sanaudos gali mazeti prie mazo apkrovimo salygu, pvz uzmiestis 70-90kmh na ir priklausomai nuo kitu aplinkybiu ir kuro kokybes gali mazejima tureti net iki 120-140kmh, bet mieste, kad mazetu tai galiu pasakyti, kad tik "gal"...

beja, man keista, kad zmones cipuojasi masina galingumo didinimui, bet nori sanaudu mazejimo... :))) cia tas pats, kas perku Bentley su 600ag ir desiu dujas, kad pigiau butu :)))


herounique wrote:
Sveikas, ar apskritai apsimoka toki varikliuka chipuoti ? Ar jis atlaikys spaudima taippat kaip ir rimtesni varikliai?
Ar sumazes sanaudos? ir ant kiek? Beto kokia butu kaina ? nes apie 3cilindrus nieko nerasot..
A2 1.4 TDI 55kw 2003m.

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 1 [ 2 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum