It is currently Mon, 2024 04 29 1:49
All times are UTC + 2 hours

H22 Prelude,radau cipa nu ir ka?

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Author Message

Offline Type_S


User avatar


Joined: Sat, 2007 02 17 6:00

Posts: 29

Location: (IRL) Cork - Klaipeda

PostPosted: Sat, 2007 04 07 3:30   Post subject: H22 Prelude,radau cipa nu ir ka?   

nu va,nepaslaptis kad mesiu i HP3 H22,tai va imant lauk H22 varikli ir visa kita lauk,kaip man nieko neismananciam elektros sriti,atidarau masinos kompo dezutes dankteli ir radau jau ten stovinti cipa.foto nesimato kas parasyta,bet skamba taip :

Power chips
N21 by.Autosport
Prelude 2.2 VTI (rasytinem)

jei mano proektas butu H22 + turbo,tai tas cipas man bus reikalingas ar ne? ar jau bus kitas vietoj to statomas?
gal kas zino apie si cipa issamiau,ar tiesiog cipas ir tiek?
kokia kaina galetu vaikscioti jo jei jis man nereikalingas bus ir sumastysiu pardavineti? 500lt daugiau? maziau?
gridejau fintu,kad jei turi cipa koki,daro kopijas,tai tiesa?jei iduociau savo padarytu kopija?

foto: http://public.fotki.com/Nierkinas/lt/h22cipas.html
_________________

_________________
no speed limit...
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Sat, 2007 04 07 5:46   Post subject: Re: H22 Prelude,radau cipa nu ir ka?   

Type_S wrote:
nu va,nepaslaptis kad mesiu i HP3 H22,tai va imant lauk H22 varikli ir visa kita lauk,kaip man nieko neismananciam elektros sriti,atidarau masinos kompo dezutes dankteli ir radau jau ten stovinti cipa.foto nesimato kas parasyta,bet skamba taip :

Power chips
N21 by.Autosport
Prelude 2.2 VTI (rasytinem)

jei mano proektas butu H22 + turbo,tai tas cipas man bus reikalingas ar ne? ar jau bus kitas vietoj to statomas?
gal kas zino apie si cipa issamiau,ar tiesiog cipas ir tiek?
kokia kaina galetu vaikscioti jo jei jis man nereikalingas bus ir sumastysiu pardavineti? 500lt daugiau? maziau?
gridejau fintu,kad jei turi cipa koki,daro kopijas,tai tiesa?jei iduociau savo padarytu kopija?

foto: http://public.fotki.com/Nierkinas/lt/h22cipas.html
_________________


taip darant into turbo bus daroma visai kita programa.

manau tiesiog cipas su kazkieno igyta patirtim kurias jis iliejo i ta mikrochema, apie jo patirti ir profesionaluma, mes galime tik spelioti ar geriausiu atveju buti optimistais..

siais laikais zmones jau suprast pradeda, kad tai kas tinka Petrui nebutinai turi tikti ir Antanui, todel tokios kopijos yra perkamos tik tada jei zmogus pasimataves galinguma ant stendo randa ji tenkinanti rezultata, kitu atveju geriau pervesti pinigus i Carito saskaita. As darau unikalias programas, ir ypac benziniams, todel jei vienam bmw man ant dideliu sukiu radus per riebu mishini gamyklishkai as suliesines iki optimalaus ir sita programa isides zmogus i savo bmw kurio mishinys dideliuose sukiuose bus unikaliai liesas, tai gaus dar liesesni, pasekmes tuo met nenuspejamos... Kam rizikuoti del kazkiek mazesnes kainos ? Variklio remontas kainuoja brangiau, o kur sugaistas laikas ?? :wink:

Galiu padaryti kompija, nes tam turiu visa iranga.

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Type_S


User avatar


Joined: Sat, 2007 02 17 6:00

Posts: 29

Location: (IRL) Cork - Klaipeda

PostPosted: Sat, 2007 04 07 23:08   Post subject:    

kiek supratau,jei su siuo cipu ta masina valino gerai ir misinys buvo geras,tai jis ant kitos tokios pat masinos nebutinai tokius pat rezultatus gali parodyti? (jei sukeiciant masinu kompus,kur be cipo ir kur su)


Is praktikos,su sia masina H22 Prelude,stebejausi kodel ji valina taip gerai negu kitos,galvojau kad kitos dauguma uzmusti varikliai,max trauka jausdovasi net dar lipdavus tahometro rodykliai zymiai visrs raudonos skales,na bet vistiek tiesa sakai Vimota kad ant stendo masina turi statyti,ir rialiai ziureti.

_________________
no speed limit...
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 1 [ 3 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron