It is currently Thu, 2024 03 28 14:24
All times are UTC + 2 hours

Laiškas liaudžiai

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 1 [ 1 post ]
Author Message

Offline 002tomas


Joined: Wed, 2009 01 07 19:33

Posts: 22

PostPosted: Thu, 2010 04 22 9:34   Post subject: Laiškas liaudžiai   

Bratva, noriu pasidalinti savo išgyvenimais, nes kažkaip čia pasidarė nelabai jauku po Kedžio mirties. Ne dėl to, kad jis miręs, o todėl, kad aiškėja mūsų valstybės "veidas". Na labai jau naglai viskas atrodo, labai jau ciniškai valdžia "padėjus" ant mūsų nabagų ir daro su mumis ką tik nori. Jau nekalbu apie jų finansines afioras, apie magnatų "nekaltumo" įrodymus ir dar kitas į galvą netelpančias nesąmones, bet čia paliestas nekaltas vaikas, čia paliesti žmoniškumo pamatai. Mano galva, čia niekas negalėtų būti abejingas.
Žinot, bratva, aš esu susidūręs su mūsų sistema keletą kartų ir galiu pasakyti tik tiek, kad kol Marijos žemėj nebus nors 1 iš dešimties Drąsius Kedys, tol tie "mentai", prokurorai, teisėjai, medikai, "pedikai" ir visi kiti "urodai" galvojantys, kad jie yra aukštesni už eilinį žmogų, darys ir toliau savo "afioras" įjungę savo durną šypsenytę kuri reiškia - "atstok nuo manęs, nes vis tiek nieko nelaimėsi". Galiu garantuoti, kad jei tai būtų atsitikę Graikijoje ar kokioje Ispanijoje, o gal Anglijoje, dabar ten būtų Jungtinės Tautų Pajėgos bandančios nuraminti įsiplieskusias žmonių aistras, kad būtų Valantinas atsistatydinęs kitą dieną, kad kauno vyriausias prokuroras atsistadydintų taip pat kitą dieną, bet mūsų tauta yra tokia, kad kol manęs tai neliečia, tai man poch--. Na, bet mes už tai "humaniški", "civilizuoti", "nedarom gėdos Europai" ir tyliai, ramiai engiami toliau bandome pasislėpti nuo pačių savęs, save nuraminti galvodami, kad "tai ne aš", "aš nekaltas". Gal tai paveldėta iš amžinos vergovės ir išnaudojimo ? Na Sibiras...., Rusijos okupacijos metai.... Gal mes pripratę su viskuo sutikti ir "neišsišokti kur nereikia" ? Tautiečiai, galiu jus nuraminti ir pasakyti, kad tai laikina, kad tai "išgis", kad bus geriau, bet.... tai bus tada, kada išmirs šita ir dar kelios kartos ateityje, o mirdamos jos keiks tą naująją būsimąją valdžią kuri bus jiems nemaloni, negailestinga, o jie su nostalgija prisimins laikus kai jiems buvo gera. Na kaip ir dabar koks senolis prisimindamas "Stalino saulę" nusiima kepurę, o dabartinę valdžią keikia, nes išardė kolūkius. Žinot kas blogiausia ? O gi tai, kad mes taip pat su jais išmirsim. Na su tom kartom kurios sutinka, kad iš jų būtų tyčiojamasi, kad jas išnaudotų, o tariamas žodis "prieš" arba "nesutinku", būtų įvardijami kaip nusikaltimas didesnis nei žmogžudystė ar pedofilo darbeliai. Na, bet mirkim su ta mintim, kad mūsų anūkam, o gal anūkų anūkam bus gyventi gerai, kad jie galės reikšti savo nuomonę laisvai, nevaržomai, kad galės "prisišikusį" politiką apmėtyti kiaušiniais, o visi kiti politikai, jausdami padėką liaudžiai, savo DARBDAVIUI, jaustų padėką už gaunamą atlyginimą, pagarbą už suteiktas pareigas ir galimybę dirbti. Mes juk gerbiame savo darbdavius, ar ne ? Gal kartais jie mums atrodo neteisūs, gal kartais kažkuo nepatinka, bet mes juos gerbiame ir vykdome jų valią.
Taigi, "bratva"..... nuleskite galvas, apsišarvuokite geležine kantrybe, išmokite dar labiau žiūrėti į viską pro pirštus ir stenkitės neparodyti, kad jums šiandien geriau nei vakar, nes tikrai naujų mokesčių neišvengsime, tikrai pajusime dar labiau beveržiančią kilpą ant kaklo. Ateis nauji rinkimai, balsuokite mesdami monetą į viršų, nes tik ji pasakys kurie iš kandidatų blogesni, o apie geresnius pamirškite, nes jų tiesiog nėra ir tikrai greitai nebus. Nors geriau, atiduoti viską Dievo valiai ir neiti visai balsuoti, nes tai galimybė kam nors sutaupyti lašelį degalų, troleibuso bilietėlių pora, o gal tiesiog pusvalandį laisvo laiko savo vaikams ar buities darbams. Nepasikliaukite niekuo tik patys savimi, o jei yra nors menkiausia galimybė dingti iš Marijos žemės, tai neškite iš jos viską ką turite ir kurkite savo ateitį svetur, nes ten nors ir nėra viskas sava, bet ką rasite svetima, tai bus kur kas maloniau ir jums ir jūsų palikuonims kurie kada nors jums labai už tai padėkos.
Gaila, kad žuvo Drąsius. Jis buvo išgirstas, jis buvo suprastas, jis buvo įvertintas.... Jis buvo tautos didvyris, jis buvo...... buvo nutildytas ir sunaikintas.
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 1 [ 1 post ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum