It is currently Fri, 2024 03 29 13:19
All times are UTC + 2 hours

Rover 220 SDI 77 KW

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 2 [ 18 posts ]
Author Message

Offline Roberis


Joined: Fri, 2008 01 04 15:49

Posts: 8

PostPosted: Tue, 2008 01 08 18:07   Post subject: Rover 220 SDI 77 KW   

Sveiki,

Turiu Roveri 200 SDi, skaiciau forume kad jau esate dare programa tokiam varikliui (toks pat kaip honda accord TDI). Noreciau paklaust koks imanomas geriausias rezultatas, kuri galima butu pasiekti. Raudau informacijos internete kad su boxu is 105 Ag - 132 Ag, 210 Nm - 255 Nm. Ar pas jus imanoma pasiekti geresniu rezultatu :) Taip pat norejau paklausti ar turite Klaipedoje Dyno.

Robertas.
Top Profile 

Offline Da^Best


User avatar


Joined: Sun, 2004 03 21 19:25

Posts: 97

Location: Siauliai

PostPosted: Tue, 2008 01 08 20:22   Post subject:    

box'ai yra blogis :P dyno klaipedoje nera, juk Vimota randasi kaune :wink: dyno yra vilniuj ir kaune

_________________
94' HONDA CIVIC COUPE Turbo
192ag 250nm @ 0.8bar
Top Profile 

Offline Roberis


Joined: Fri, 2008 01 04 15:49

Posts: 8

PostPosted: Tue, 2008 01 08 20:56   Post subject:    

Taip, jau supratau kad boxai yra blogis, cia tik parasiau kaip pvz kiek galima isgauti galios padidejimo su boxu, jo deti nezadu, tiesiog gal cia man pasakys kad galima dar daugiau padaryti galios mano roverui ir be boxo :D
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2008 01 08 22:04   Post subject:    

Roberis wrote:
Taip, jau supratau kad boxai yra blogis, cia tik parasiau kaip pvz kiek galima isgauti galios padidejimo su boxu, jo deti nezadu, tiesiog gal cia man pasakys kad galima dar daugiau padaryti galios mano roverui ir be boxo :D



jei boxas sako kad jis padaro 255Nm bet to niekas nepamatuos taj jei mano darbo niekas nematuotu tai as galeciau sakyti, kad padarau 310Nm :wink: .. pagavai minti ?

o realiai kiek esu dares tai yra tarp 260-290Nm ribose, o del galingumo tai kad gautusi 132ag tai pacio Viespaties desinej sedincio ten aukstai perrinktas motoras galetu tureti 132ag ir neduminti tiek kaip kad tai dumintu musu zemishkas motoras :lol: , todel sitiem roveriniams motorams 77kw, ant dideliu sukiu ( nes ten ir yra kw) dasideda 15-20ag, kitaip jei daugiau tai dumai dumai dumai... - turbina persilpna... todel darydamas programa darau ja pagal dumus, kad nedumintu taip kad net butu baisu gaza spausti... :wink:

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Roberis


Joined: Fri, 2008 01 04 15:49

Posts: 8

PostPosted: Tue, 2008 01 08 23:55   Post subject:    

VIMOTA wrote:
Roberis wrote:
Taip, jau supratau kad boxai yra blogis, cia tik parasiau kaip pvz kiek galima isgauti galios padidejimo su boxu, jo deti nezadu, tiesiog gal cia man pasakys kad galima dar daugiau padaryti galios mano roverui ir be boxo :D



jei boxas sako kad jis padaro 255Nm bet to niekas nepamatuos taj jei mano darbo niekas nematuotu tai as galeciau sakyti, kad padarau 310Nm :wink: .. pagavai minti ?

o realiai kiek esu dares tai yra tarp 260-290Nm ribose, o del galingumo tai kad gautusi 132ag tai pacio Viespaties desinej sedincio ten aukstai perrinktas motoras galetu tureti 132ag ir neduminti tiek kaip kad tai dumintu musu zemishkas motoras :lol: , todel sitiem roveriniams motorams 77kw, ant dideliu sukiu ( nes ten ir yra kw) dasideda 15-20ag, kitaip jei daugiau tai dumai dumai dumai... - turbina persilpna... todel darydamas programa darau ja pagal dumus, kad nedumintu taip kad net butu baisu gaza spausti... :wink:


Skaiciai lieka skaiciais... :) seip roverio nevaikau daugiau nei 3 tuks. apsuku. Labiausiai domina niutonmetrai tad noretusi siek tiek daugiau nei yra dabar, net nezinau kam man to reikia :D esu jauns ir turiu sunkia tapke :D. Beje kalbant apie skaicius idomu pasidare, ar yra kazkoks budas apskaiciuoti kiek turime Nm tarkime prie 4500 apsuku kai yra 105 Ag? :)
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Wed, 2008 01 09 0:15   Post subject:    

Roberis wrote:
VIMOTA wrote:
Roberis wrote:
Taip, jau supratau kad boxai yra blogis, cia tik parasiau kaip pvz kiek galima isgauti galios padidejimo su boxu, jo deti nezadu, tiesiog gal cia man pasakys kad galima dar daugiau padaryti galios mano roverui ir be boxo :D



jei boxas sako kad jis padaro 255Nm bet to niekas nepamatuos taj jei mano darbo niekas nematuotu tai as galeciau sakyti, kad padarau 310Nm :wink: .. pagavai minti ?

o realiai kiek esu dares tai yra tarp 260-290Nm ribose, o del galingumo tai kad gautusi 132ag tai pacio Viespaties desinej sedincio ten aukstai perrinktas motoras galetu tureti 132ag ir neduminti tiek kaip kad tai dumintu musu zemishkas motoras :lol: , todel sitiem roveriniams motorams 77kw, ant dideliu sukiu ( nes ten ir yra kw) dasideda 15-20ag, kitaip jei daugiau tai dumai dumai dumai... - turbina persilpna... todel darydamas programa darau ja pagal dumus, kad nedumintu taip kad net butu baisu gaza spausti... :wink:


Skaiciai lieka skaiciais... :) seip roverio nevaikau daugiau nei 3 tuks. apsuku. Labiausiai domina niutonmetrai tad noretusi siek tiek daugiau nei yra dabar, net nezinau kam man to reikia :D esu jauns ir turiu sunkia tapke :D. Beje kalbant apie skaicius idomu pasidare, ar yra kazkoks budas apskaiciuoti kiek turime Nm tarkime prie 4500 apsuku kai yra 105 Ag? :)


taip yra, tik db atrasau per mobilu i foruma tai nelengva cia suraizgyti ta formule, bet skaityk kad apie 160Nm :lol:

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Tautvydas


User avatar


Joined: Mon, 2004 05 31 1:10

Posts: 532

Location: Kaunas

PostPosted: Wed, 2008 01 09 22:30   Post subject:    

galiu ir as dar apie boxa paporinti, nes pats ji turiu:) Cia mano pastebejimai. Maksimalus galingumas pasiektas didesnis nei deklaruojamas...bet kas is to:) Jei jis buna tik vienu momentu ;)

Kreive niekada nebus tolygi, ji bus banguojanti. Aisku greiciausiai to nejausi, bet ji nebus tolygi. As siaip jauciu. Bangavimas priklauso nuo boxo, kuo geresnis boxas tuo svelnesnis tas bangavimas bus. Taciau net boxas uz 1600lt tures sakykime du "papus", vietoj vieno, arba dazniausiai pas vitolda nm kreives buna tiesios... Siaip aisku tai priklauso nuo kuo kiekvieno variklio ir turbinos.. Bet su chipu yra tikrai tolygu, ir ilgiau turi didesni galinguma. Tuo labiau pas mane stovi gan brangus boxas, o jei tu desi pigu, tai ten isvis sudas bus.


Kitas dalykas su boxu yra tai, kad siaip ant protingu varikliu ilgiau minant dugna kazkas uzkaista ir isijungia fail safe(mano atveju tuomet turi apie 160 aj). Pamenu susiekiau su savo boxu gamintoju, tai jo patarimas buvo sumazinti galinguma (pas mane reguliuojamas boxas). Taciau sumazinus ta galinguma iki jo rekomendacijos, nemalonu vazinet, nes jo kaip ir nesijaucia...

Anyhow, jei masina negarantine as rekomenduociau tik chip!!
Top Profile 

Offline Roberis


Joined: Fri, 2008 01 04 15:49

Posts: 8

PostPosted: Wed, 2008 01 09 23:10   Post subject:    

Dekui visiems uz paporinimus :) Laukiu pavasario ir tada varysiu pas Klaipedoje esancius Vimotos atstovus kad ikveptu gyvybes mano roverui :D
Beje radau formule jei kam nors idomu :D

AG = N·m × rpm/ 7130 , arba: Nm = (AG/ rpm) x 7130 :D
Top Profile 

Offline Roberis


Joined: Fri, 2008 01 04 15:49

Posts: 8

PostPosted: Fri, 2008 07 04 12:41   Post subject:    

Sveiki.
Sakote kad turbina per silpna sitam roveriui kad pasiekt daugiau AG. O kiek kazin kainuotu imontuot galingesne turbina, kad pasiek pvz 160 AG?Ar klaipedoj kas nors tuo uzsiima, gal kas turi kontaktu? :)
Top Profile 

Offline diesel


User avatar


Joined: Sun, 2007 05 06 17:40

Posts: 121

Location: Panevezys

PostPosted: Sun, 2008 07 06 8:56   Post subject:    

Roberis wrote:
Sveiki.
Sakote kad turbina per silpna sitam roveriui kad pasiekt daugiau AG. O kiek kazin kainuotu imontuot galingesne turbina, kad pasiek pvz 160 AG?Ar klaipedoj kas nors tuo uzsiima, gal kas turi kontaktu? :)

telsiuose yra geras turbinu meistras tel-865972755 valdas

_________________
FIAT-2,5TD 201m.-8,49s; 402m.-12,9s;
Top Profile 

Offline Roberis


Joined: Fri, 2008 01 04 15:49

Posts: 8

PostPosted: Tue, 2008 10 07 20:23   Post subject:    

Sveiki,
Vazineju roveriu 220 sdi jau daugiau nei metus, pasakysiu kad atrodo jis kartais netraukia, o kartais traukia kaip zveris (gal man tik taip atrodo, gal viskas priklauso nuo nuotaikos...). Megstu paspausti gazo pedala, neseniai lenktyniavau su draugu, jis vairavo vw passat 1.9 55 KW. Vaziavo jis su 3 keleiviais, o roveryje sedejau as vienas, tad svoris passato buvo gerokai didesnis. Tai galima sakyt kaip pradejau spaust vaziavom apylygiai kuri laika, tik po keliu sekundziu labai silpnai pradejau verztis i prieki :) Tad pagalvojau kad turetu roveris lengviau ta passata aplenkti, visgi pas mane 77 KW. Siandien neturedamas ka veikti pabandziau atjungti oro srauto matuokle. Pravaziavau. Jokio skirtumo ar ji prijungta ar atjungta, trauka ta pati. Tad pagrindiniai mano klausimai butu: ar siam roveriui turi reiksmes oro srauto matuokles atjungimas traukai ir ar roveris neturetu lengviau padeti i vieta sena 55 KW pasata? :D

Ir dar, nuvaziavau i kelis servisus Klaipedoje noredamas kad padarytu diagnostika, bet visi pasake kad negali prijungti prie kompo. Tad nezinau kaip suzinoti ar kazkas negerai tam roveriui. Gal zinot kur klaipedoje arba netoli klaipedos galetu padaryti ta diagnostika mano roveriui?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2008 10 07 22:38   Post subject:    

nu tai net nz ka tau pasakyti :D
chipavimas kainuoja 800lt tokiam, ir jei per 2 sav tau mano rezultatas netiks tai irasau vel nivalinancia programa ir atiduodu lt :wink: ... daugiau nieko nesakysiu nes daug aiskinimo ir t.t. o del pabandymo tau, kaip sako, per lupas tikrai niekas neduos :wink:

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 

Offline Vaidusis


Joined: Sat, 2008 11 08 18:43

Posts: 4

Location: Kaunas-Garliava

PostPosted: Tue, 2008 11 25 12:26   Post subject:    

Šituose varikliuose kiek skaičiau tai Oro srauto matuoklė rūpinasi EGR vožtuvo atidarymu, uždarymu, kol oro daug nepaduodi, tol tas vožtuvas yra praviras, ten kažkaip nesudegusias dujas gražina į koliką, o kai spaudi gazą ir oro pro matuoklę praeina daugiau, tada turi uždaryt tą vožtuvą.... Realiai turėtų pasikeisti atjungus matuoklę, nors aš nusipirkau naują ir vis vien pasikeitimų nepajutau, todėl net nežinau ką pasakyti šiuo klausimu, bandysiu ieškot gal kur laidukas koks nusilankstęs, ar tas EGR vožtuvas chaltūrina....

_________________
Rover 600SDi 98m
Top Profile 

Offline Vaidusis


Joined: Sat, 2008 11 08 18:43

Posts: 4

Location: Kaunas-Garliava

PostPosted: Tue, 2008 11 25 12:38   Post subject:    

Tiesa Vitoldai gali būti kad pas mane nevisai tiksliai degimas nustatytas, ir dėl to normaliai užpučia tik nuo 2500rpm ir galingumas yra kritęs, ar visgi ieškot problemų tarp matuoklės ir EGR?

_________________
Rover 600SDi 98m
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Tue, 2008 11 25 13:17   Post subject:    

Vaidusis wrote:
Tiesa Vitoldai gali būti kad pas mane nevisai tiksliai degimas nustatytas, ir dėl to normaliai užpučia tik nuo 2500rpm ir galingumas yra kritęs, ar visgi ieškot problemų tarp matuoklės ir EGR?



ne, degimas negali buti tiek daug nusuktas i pievas, kad uzsiputimas prasidetu nuo 2500.... pas roverius tas uzsiputimas yra grynai programos reikalas.... perprogramavus kompiuteri didesniam galingumui tie dalykai koreguojasi i gereja puse...

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 2 [ 18 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum