It is currently Sun, 2024 04 28 22:43
All times are UTC + 2 hours

Dyzeliniu varikliu galios didinimas.

Moderators: type-r, VIMOTA


This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies. Page 1 of 1 [ 1 post ]
Author Message

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Wed, 2007 03 14 7:09   Post subject: Dyzeliniu varikliu galios didinimas.   

Daug kas manes klausia:

### Jeigu idesiu didesni intercooleri i savo tdi 66kw arba i savo drauges 81kw kiek padides galingumas?
Nepadides galingumas nei per Marytes plauka, o jei ir padides tai tik del to, kad intercooleri pastatysi priekyje ten kur jo ausinimas bus geresnis, arba del to kad jis bus naujas ir neuzsineshes tepalais.....


### Kiek kilowatu dasides mano tdi (ar gal ten pas mane tds) varikliui po chiptiuningo ir ar jausis ?
Visi klausineja kiek dasides kilowatu, bet kai paklausiu kiek kartu per diena ar per savaite atsuki savo dyzeli daugiau nei 4000rpm, atsako - nu praktishkai labai retai....
Tai vat tame ir yra esme, kad visiems reikia kilwatu, bet niekam nereikia Niutonmetru :lol: , bet dauguma nustemba, kad ten kur maximalus Nm viso labo yra vos 60% tu kilovatu kurie yra parasyti ant tech paso, vadinas jeigu ant paso yra 66kw tai prie 2000rpm yra tik apie 40kw, o kai padarau programa tai prie tu paciu 2000rpm galingumas pasidaro toks pats arba kartais didesnis nei kad originaliu atveju buna prie 4000-4200rpm....

### Noriu cipuoti savo VW Passat 2.5 v6 TDI, bet pries tai nuvariau i diagnostika ir man diagnozavo, kad oro srauto matuokle yra mazumele pavargus, nes ir trauka suprastejusi. Tai man ar pasikeisti matuokle prie cipuojant ar kaip?
As perdarau programas dyzeliams taip, kad kompiuteris neimtu duomenu is oro srauto matuokles, bet variklis vaziuos kaip vaziaves tik dar geriau... vadinas tokiu atveju sutaupai minimum kelis shimtus litu ja pirkdamas nauja :wink:

### Melga man siulo uz 1500lt (sake cia jau su nuolaida) kazkokia dezute kuri dedasi i mano BMW 530d 135kw, sako dasideda apie 30kw ir sake tipo cia geriau nei chip tiuningas... Ka daryt ?
Jei gerai pamenu tai pries kokius 5 metus pardavinedavau tas dezutes pats kai chiptiuningas buvo dar tik mintyse, bet kai pradejau programuoti dyzelius tai visiems ka pazinojau ir savo draugams kam buvau sudejes tas dezutes, as jas pakeiciau i programas. Voliojosiu pas mane tos dezutes iki kol vienas "sanitaras" neatklydo i kiema, tai daviau sakau nors jam bus naudingos, sakau labai gerai turetu tikti tarakonams apgyvendinti, tai kelias pasieme, kelios dar guli... O db trumpai apie tai is kur ta TARAKONU dezute padaro 30kw ant tavo bmw :wink: . Kuro siurblio slegis gamyklishkai yra maximum 1350 atmosferu. Dariau viena karta eksperimenta, idejau tarakono nama i toki bmw kaip tavo, na jis dadejo 30ag ir 70Nm nors instrukcija sake kad bus +30kw... As dariau programa keldamas kuro slegi (nes tarakono namo funkcija ant CR varikliu yra - apgaudineti kompiuteri kad kuro siurblio slegis yra mazas ir tada kompiuteris ji didina, taip padidinamas galingumas) tiek kol pasieksiu ta pati galinguma ka padare TN.... Kuro siurblio slegis pakilo iki 1700 ir daugiau atmosferu... Pagal gamintoja jeigu siurblys dirbs tokiu slegiu, jo gyvavimo amzius sutrumpes 5x daugiau nei kad variklis, ir tarnaus beveik tiek kiek tarnautu naujos stabdziu kaladeles.....
Darydamas programa kuro slegi pakeliu tiek kiek gamintojas yra leides pakelti programoje t.y. iki 1450 baru, o as darydamas programa ishgaunu +50-65ag galinguma ir +100Nm ir visa tai ne resurso saskaita, bet kurios varioklio dalies, o Zaliuju nervu saskaita :wink: , bet cia kita tema, belieka sulaukti klausimo ta tema :) ... ai beja, mano programa kainuoja su sumontavimu ir su galingumo matavimu - 1200lt ir cia be nuolaidos dar :lol:

_________________
_________________
Vitoldas Jurkonis
Vimota Chip Tuning
vimota.chip@gmail.com
http://www.vimota.lt
+37067474448
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies. Page 1 of 1 [ 1 post ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum