It is currently Tue, 2024 04 30 7:42
All times are UTC + 2 hours

Chipas MB V12 6.0 ltr...

Moderators: type-r, VIMOTA


Reply to topic Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Author Message

Offline MIB


Joined: Sat, 2005 06 18 11:24

Posts: 3

PostPosted: Sat, 2005 06 18 14:07   Post subject: Chipas MB V12 6.0 ltr...   

Sveiki. Tai va turiu viena didele beda - sesisimtaji mersa kurio kuro sanaudos baigia man jau kelnes numaut... :lol:
O jei rimtai tai norejau paklausti. Ar jusu firma galetu ideti koki Chipa 95 metu CL 600 V12 varikliui. Seip is pradziu mane domino nusiimti greicio ribotuva, bet pasiskaiciau internete biski ir supratau kad pagrinde visada dedamas specialus chipas kuris panaikina greicio apribojimus ir dar biski galia pakelia... Standarte sitam variklyje yra 394 arkliai tai kiek mazdaug galimetu tiketis galios prieaugio tokiam variantui, gal dar koki oro filtra sportini idejus ir ismetimo sistemai kazka padarius dar arkliu dasidetu?..
Kolkas dar tik mastau po biski, nesu rimtai apsisprendes bet jei itelpant i kelis tukst LT iseitu galia damust iki 500 ag ir sukimo momenta iki 700 Nm tikrai pasirysciau tam :P Nes ar taip ar anaip kai lakstant sanaudos keliasdesimt ltr 100km, tai jei keliais ltr padides tai px manau...
Ir dar va ebay besidairydamas kazkaip uztikau galbut mano masinai jau paruosta chipa :? :arrow:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... ename=WDVW
Ka manot ar cia fake's ar verta butu nusipirkt ir tik pas jus atvaziuociau kad idetumet man..
Top Profile 

Offline hamann


Joined: Mon, 2004 03 22 23:21

Posts: 14

Location: kaunas

PostPosted: Sat, 2005 06 18 21:27   Post subject:    

Tau uz pora tukstanciu litu padarys tik cipa filtra sport ir sioki toki ismetima, kuris dades 10ag, stai tau ir atsakymas

_________________
bmw 528 193ag
Top Profile 

Offline MIB


Joined: Sat, 2005 06 18 11:24

Posts: 3

PostPosted: Sun, 2005 06 19 0:15   Post subject:    

Na as kazkaip galvoju kad tokiai kubaturai tikrai daug daugiau turetu tu arkliu dasidet.. :roll: Visgi ten ir pilnas elektroninis ipurskimas, 4v cilindrui ir t.t. Va pasiskaitinejau uzsienietiskus MB forumus tai ten biciukai ka tik nori isdarineja su tuo 6 ltr vareku. Ten vienas kaip tik cipa+filtras+ismetimas pasidares tai sake apie 70 ag dasidejo. Kitas twinturbo idejes virs 1000 ag valdo, nors pats galvoju kad tokiai masei nlb ka ir padeda tie AG. Whatever, man pagrinde ta ribotuva kad panaikint nes noretusi biski prasilekt maksimaliais greiciais. Raso kad 300-310 km/h sitam varikliui nerkas isukt, tai vat ir mane toks azartas pagavo :)
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Sun, 2005 06 19 11:30   Post subject:    

MIB wrote:
Na as kazkaip galvoju kad tokiai kubaturai tikrai daug daugiau turetu tu arkliu dasidet.. :roll: Visgi ten ir pilnas elektroninis ipurskimas, 4v cilindrui ir t.t. Va pasiskaitinejau uzsienietiskus MB forumus tai ten biciukai ka tik nori isdarineja su tuo 6 ltr vareku. Ten vienas kaip tik cipa+filtras+ismetimas pasidares tai sake apie 70 ag dasidejo. Kitas twinturbo idejes virs 1000 ag valdo, nors pats galvoju kad tokiai masei nlb ka ir padeda tie AG. Whatever, man pagrinde ta ribotuva kad panaikint nes noretusi biski prasilekt maksimaliais greiciais. Raso kad 300-310 km/h sitam varikliui nerkas isukt, tai vat ir mane toks azartas pagavo :)



hmmmm, na negaliu pasakyti ar tai ka sake kad dasidejo jam 70ag yra tiesa ar ne, bet tai yra apie 17% kas sakyciau yra perdaug... Manau iki 15% su F,C,D.... Na su keliais tukstanciais iki tiek ag kiek pats galvoji tai niekaip...
Chipas tai yra mikroschema kurioje yra irashyta gamykline variklio valdymo programa. Chipavimas yra tos gamyklines programos priderinimas prie variklio. Kiekvienas variklis yra unikalus, nes nera vienodu varikliu su vienoda rida, su vienoda kompresija, su vienodais vazinejimo rezimais bei su vienodai daryta apkatke ir t.t. Todel paemus du variklius tokio pacio modelio ir jiem abiem darant chipavima-programos tobulinima, tos programos gausis skirtingos kad pasiekti ta pati rezultata....
Aisku ka ebay radai tai GALBUT!!! yra ne feikas, o teisybe ka jie rasho... Galbut jie specializuojasi i tokius MB ir padare tokia universalia programa kuri tinka visiems 6.0l varikliams. Bet turet reikia omenyje kad universalus daiktas jis bus min.25% mazesniu rezultatu negu kad spec.padaroma programa butent konkreciam varikliui....
Galima imti ta chipa kaip pagrinda ir tik poto patikrinti koks yra mishinys (jei reikia ji pakoreguoti pakoreguojant ta pacia programa ) ir patikrinti pacia programa ar ji tikrai gerai padaryta ar yra trukumu.... Bet jau tai kad better throttle response tai reishkia kad kuro tau kurens dar daugiau ;). Ir rasho kad for high premium octane.... tai cia kokiam benzinui 92E ar 95E ;). O gal 98E... ??? Programa yra padaryta pagal ju benzina, LT benzinai yra prastesni todel nezinia kas gautusi su detonacija ir t.t. Zodziu galima imti ta chipa ir ji prikoreguoti prie filtru jei isidesi, duslintuvo ir manau turetu buti apciuopiamas rezultatas...

Vitoldas
VCT
867474448
Top Profile 

Offline MIB


Joined: Sat, 2005 06 18 11:24

Posts: 3

PostPosted: Sun, 2005 06 19 11:54   Post subject:    

Na dekui uz atsakyma :) . Tada bandysiu pasiimt is ebayjaus ta chipuka ir bandysiu suskambinti jum, kai jau prisiruosiu...
Dar susnekejau per forumus su keliais kurie nusipirke tuos cipus ir patys ideje pagal tas instrukcijas ten tikrai pajaute kazkokiu pagerejimu, sake kad veikia ta programa. Is pradziu man vientik itarimu kele kaina tokia gan zema to cipo :roll: O ten tas kur 70 ag dasidejes tai issiaiskinau kad jis ten kazka ir su veleneliais dares ir t.t. Visgi mane dar viena neaiskumas kamuoja: spidometras sugraduotas iki 260 km/h tai dabar iki ribotuvas suveikia tai kazkur iki tiek ir isspaudziu, bet kai nusiims tas ribotuvas max speed kazkur virs 300 pasidarys tai kazkaip reik gaut nauja greicio dacika. Ten vakaru europoj tai ir pagal uzsakymus pagamina ir nuo kazkurio kito merso pritaiko speedometra... Na cia tokia smulkmena neduodanti man ramybes :D Ir dar. Kazkur girdejau kad su automatine deze neina varikliu prasukt ant stendo. Ar cia teisybe, ar reik kazkokio spec. stendo :?
Top Profile 

Offline VIMOTA

Site Admin


User avatar


Joined: Thu, 2003 10 23 14:10

Posts: 3460

Location: KAUNAS

PostPosted: Sun, 2005 06 19 13:06   Post subject:    

MIB wrote:
Na dekui uz atsakyma :) . Tada bandysiu pasiimt is ebayjaus ta chipuka ir bandysiu suskambinti jum, kai jau prisiruosiu...
Dar susnekejau per forumus su keliais kurie nusipirke tuos cipus ir patys ideje pagal tas instrukcijas ten tikrai pajaute kazkokiu pagerejimu, sake kad veikia ta programa. Is pradziu man vientik itarimu kele kaina tokia gan zema to cipo :roll: O ten tas kur 70 ag dasidejes tai issiaiskinau kad jis ten kazka ir su veleneliais dares ir t.t. Visgi mane dar viena neaiskumas kamuoja: spidometras sugraduotas iki 260 km/h tai dabar iki ribotuvas suveikia tai kazkur iki tiek ir isspaudziu, bet kai nusiims tas ribotuvas max speed kazkur virs 300 pasidarys tai kazkaip reik gaut nauja greicio dacika. Ten vakaru europoj tai ir pagal uzsakymus pagamina ir nuo kazkurio kito merso pritaiko speedometra... Na cia tokia smulkmena neduodanti man ramybes :D Ir dar. Kazkur girdejau kad su automatine deze neina varikliu prasukt ant stendo. Ar cia teisybe, ar reik kazkokio spec. stendo :?



na nemanau kad bus kas nuo to kitaip kai matysi kokiu greiciu vaziuoji :)) ar 280 ar 300 :))...

o sheip idomu ka dare su veleneliais... :? gal paankstino velenelius jei jie ten gali buti reguliuojami t.y. yra gamyklishkai kaip pas BMW....

O kas del stendo tai taip reik, spec stendo, bet pvz Porshas 928 atsijungia kick down'as ir pamatuojamas galingumas, kaip su tavo MB nezinau, reik ziuret is arciau, per monitroiu nesimato :lol:

Ok, sekmes ebejaus platumose ir laukiu skambucio.. .;)

Vitoldas
VCT
867474448
Top Profile 
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic Page 1 of 1 [ 6 posts ]


Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

  

cron